шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни65Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити ліхтарик Fenix E06R Pro за ціною від 3392 грн.
Відео 13Фото 15

Характеристики та опис Fenix E06R Pro

Вага (г): 104; Довжина (см): 12.3; Матеріал корпуса: метал; Захист від вологи: IP66; Ударостійкість; кліпса для носіння; елемент(и) живлення; USB-порт для зарядки: Type-C; Час роботи (режим Low) (год.): 24.5; Час роботи (режим High) (год): 2.3; Ємність акумулятора (мАгод): 1650; Джерело живлення: акумулятор
Колір
Типручний компактний
Характеристики
Тип ламписвітлодіод з відбивачем
Модель діодаLuminus SST-20 / SFT-25 /
Колірна температура6500, 5500 К
Піковий світловий потік1600 лм
Дальність освітлення160 м
Рівнів яскравості7
Додаткові режими3 шт.
стробоскоп
ультрафіолетовий (UV)
лазерна вказівка
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора1650 мАгод
Час роботи (режим High)2.3 год / 1000 лм /
Час роботи (режим Low)24.5 год. / 30 лм /
Час зарядки2 год
USB-порт для зарядкиType-C
Індикатор рівня заряду
Комплектація
Комплектаціяелемент(и) живлення
USB-кабель для заряджання
кліпса для носіння
Інше
Ударостійкість
Захист від вологиIP66
Матеріал корпусаметал
Довжина12.3 см
Вага104 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3300 грн.    до  4800 грн.

Fenix E06R Pro review | 1,637 lm Flat Light EDC with Luminus LEDs
від 3 392  до 5 656 грн.
Фонарь наключный Fenix E06R PRO черный E06RPROB
Myfonarik.com.ua (Київ)
3 990 грн.
← купити
Ліхтар наключний Fenix E06R PRO, зелений
АЛЛО (Київ)
← купити
Fenix E06R PRO Black (E06RPROB)
AKS.ua (Київ)
← купити
Fenix E06RPROG
Mallprix.com (Київ)
3 617 грн.
← купити
Ліхтар Fenix E06R PRO, зелений (E06RPROG) E06RPROG
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ліхтар Fenix E06R PRO, зелений (E06RPROG) E06RPROG
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ліхтар-брелок FENIX E06R PRO Black (E06RPROB) E06RPROB
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ліхтар Fenix E06R PRO, зелений (E06RPROG)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Ліхтар наключний Fenix E06R PRO, чорний E06RPROB
Fonarik.ua (Київ)
← купити
Ліхтар наключний Fenix E06R PRO, чорний E06RPROB
Batutprom.com.ua (Луцьк)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fenix E06R Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ліхтарик Fenix E06R Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ліхтарик Fenix E06R Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія