шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники FiiO Snowsky Anytime

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити навушники FiiO Snowsky Anytime за ціною від 1690 грн.
Відео 5Фото 17

Характеристики та опис FiiO Snowsky Anytime

Вага (г): 155; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 35; AAC; Прозорий режим; Шумозаглушення: ANC; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Затримка звуку (мс): 60; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.4; Тип підключення: бездротові; Конструкція: накладні, закриті
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.4
Радіус дії10 м
Характеристики
Ігровий режим (низький input lag)
Затримка звуку60 мс
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Регулювання гучності
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Підтримка кодеківAAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників500 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)35 год
Час роботи (без шумозниження)58 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага155 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 690  до 3 833 грн.
Навушники FiiO Snowsky Anytime Black
Portativ.ua (Київ)
1 690 грн.
← купити
FiiO Накладні навушники FiiO SnowSky Anytime Black
MTA.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Накладні навушники FiiO SnowSky Anytime Black
Soho.com.ua (Київ)
1 979 грн.
← купити
Навушники FiiO SnowSky Anytime gold
Newsmag.com.ua (Дніпро)
1 980 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном FiiO SnowSky Anytime Gold
Tomdom.in.ua (Львів)
3 018 грн.
← купити
FiiO FiiO Snowsky Anytime Black
Era-in-ear.com (Київ)
← купити
FiiO SnowSky Anytime Gold
AKS.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном FiiO SnowSky Anytime Gold
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 015 грн.
← купити
Навушники FiiO SnowSky Anytime Gold
Tviy-Dim.com (Київ)
1 993 грн.
← купити
Навушники FiiO SnowSky Anytime gold
MAUDAU (Київ)
2 045 грн.
← купити
Навушники FiiO SnowSky Anytime gold ZP-00000008446
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 929 грн.
← купити
Накладні навушники FiiO Snowsky Anytime Pink
Rozetka.ua (Київ)
2 190 грн.
← купити
FiiO Накладні навушники FiiO SnowSky Anytime Pink
MTA.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Накладні навушники FiiO SnowSky Anytime Pink
Soho.com.ua (Київ)
2 189 грн.
← купити
Навушники FiiO SnowSky Anytime black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
1 790 грн.
← купити
Навушники FiiO SnowSky Anytime pink
Newsmag.com.ua (Дніпро)
← купити
Навушники з мікрофоном FiiO SnowSky Anytime Gold
Saren.com.ua (Львів)
3 019 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном FiiO SnowSky Anytime Pink
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
FiiO SnowSky Anytime Black
AKS.ua (Київ)
1 756 грн.
← купити
FiiO SnowSky Anytime Pink
AKS.ua (Київ)
1 963 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном FiiO SnowSky Anytime Gold
Redprice.sale (Львів)
3 012 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном FiiO SnowSky Anytime Gold
Timesport.com.ua (Львів)
3 009 грн.
← купити
Навушники FiiO SnowSky Anytime Black
Tviy-Dim.com (Київ)
1 784 грн.
← купити
Навушники FiiO SnowSky Anytime Pink
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Навушники FiiO SnowSky Anytime black
MAUDAU (Київ)
1 853 грн.
← купити
Навушники FiiO SnowSky Anytime pink
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники FiiO SnowSky Anytime black ZP-00000008510
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 748 грн.
← купити
Навушники FiiO SnowSky Anytime pink ZP-00000008511
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Накладні навушники FiiO Snowsky Anytime
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники FiiO Snowsky Anytime бездротові Bluetooth 5.4 чорні
Rozetka.ua (Київ)
2 409 грн.
← купити
Навушники FiiO Snowsky Anytime бездротові, Bluetooth 5.4, рожеві
Rozetka.ua (Київ)
2 669 грн.
← купити
Навушники FiiO Snowsky Anytime бездротові Bluetooth 5.4, білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники FiiO SnowSky Anytime black
Rozetka.ua (Київ)
2 048 грн.
← купити
Навушники FiiO SnowSky Anytime gold
Rozetka.ua (Київ)
2 283 грн.
← купити
Навушники FiiO SnowSky Anytime pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники FiiO SnowSky Anytime black бездротові накладні
Rozetka.ua (Київ)
1 982 грн.
← купити
Навушники FiiO SnowSky Anytime gold бездротові накладні
Rozetka.ua (Київ)
2 205 грн.
← купити
Навушники FiiO SnowSky Anytime pink бездротові накладні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні навушники FiiO Snowsky Anytime з ANC Black
Rozetka.ua (Київ)
1 859 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном FiiO SnowSky Anytime Gold
Rozetka.ua (Київ)
3 833 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати FiiO Snowsky Anytime, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники FiiO Snowsky Anytime. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники FiiO Snowsky Anytime у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія