шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити соковитискач FIRST Austria FA-5221-2 за ціною від 1204 грн.
Фото 13

Характеристики та опис FIRST Austria FA-5221-2

Габарити (см): 26х19х22; Матеріал корпуса: сталь; захист від перегріву; система "крапля-стоп"; Імпульсний режим; Макс. оберти (об/хв): 105; Потужність (Вт): 160; Тип: для цитрусових
Колір
Тип
для цитрусових
Потужність
160 Вт
Ємність для соку
окремостояча
Кількість швидкостей
1
Макс. оберти
105 об/хв
Імпульсний режим
Функції
система "крапля-стоп"
захист від перегріву
Матеріал корпуса
сталь
Конусоподібних насадок
2 шт.
Відсік для шнура
Довжина кабелю
0.95 м
Габарити (ВxШxГ)
26х19х22 см
Конуси діаметром 55 та 70 мм.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 204  до 1 748 грн.
Соковитискач для цитрусових (цитрус-прес) First FA-5221-2
Openshop.ua (Київ)
1 700 грн.
← купити
Соковичавниця First FA-5221-2
Цифра (Київ)
1 274 грн.
← купити
Соковичавниця First FA-5221-2
Stls.store (Київ)
1 287 грн.
← купити
First FA-5221-2
Mallprix.com (Київ)
1 234 грн.
← купити
Цитрус-прес FIRST FA-5221-2
ТЕХНОточка (Київ)
1 209 грн.
← купити
Соковитискач для цитрусових First 5221-2
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 245 грн.
← купити
Соковижималка First FA-5221-2
Comtrading.ua (Київ)
1 454 грн.
← купити
Соковитискач для цитрусових First 5221-2
Tomdom.in.ua (Львів)
1 248 грн.
← купити
Соковижималка First Austria FA-5221-2
Zhuk.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
First FA-5221-2
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 204 грн.
← купити
Соковитискач для цитрусових (цитрус-прес) First FA-5221-2
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 575 грн.
← купити
Соковитискач для цитрусових (цитрус-прес) First FA-5221-2 UA
Sota.store (Київ)
1 231 грн.
← купити
First FA-5221-2
COMFY.ua (Київ)
1 705 грн.
← купити
Соковижималка First FA-5221-2
Click.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Соковижималка First (FA-5221-2)
MAUDAU (Київ)
1 452 грн.
← купити
First Соковижималка First Austria FA-5221-2
MTA.ua (Київ)
← купити
First FA-5221-2
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Соковижималка First FA-5221-2
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 321 грн.
← купити
Соковижималка для цитрусових First Austria FA-5221-2
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Соковитискач для цитрусових First 5221-2
Zaua.store (Львів)
1 242 грн.
← купити
Соковижималка First FA-5221-2
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Соковитискач FIRST Austria FA-5221-2
Rozetka.ua (Київ)
1 517 грн.
← купити
Соковитискач FIRST Austria FA-5221-2 314093
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Соковичавниця First FA-5221-2 ( 16254 )
Rozetka.ua (Київ)
1 611 грн.
← купити
Соковитискач First Austria FA-5221-2
Rozetka.ua (Київ)
1 606 грн.
← купити
Соковитискач для цитрусових (цитрус-прес) First FA-5221-2
Rozetka.ua (Київ)
1 748 грн.
← купити
Соковитискач First FA-5221-2
Rozetka.ua (Київ)
1 377 грн.
← купити
Соковитискач First fa-5221-2
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Соковижималка First FA-5221-2
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Соковичавниця First FA-5221-2 ( 15924 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Соковитискач для цитрусових (цитрус-прес) First FA-5221-2
Rozetka.ua (Київ)
1 400 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати FIRST Austria FA-5221-2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: соковитискач FIRST Austria FA-5221-2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на соковитискач FIRST Austria FA-5221-2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія