шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Змішувач Franke Active J Pull Down 115.0653.401

Ціни63Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити змішувач Franke Active J Pull Down 115.0653.401 за ціною від 12954 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Franke Active J Pull Down 115.0653.401

Гарантія виробника: 2 роки; Країна походження бренду: Швейцарія; Глибина конструкції (мм): 266; Висота змішувача (мм): 388; пофарбований: білий, чорний; нержавіюча сталь (матова); Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 3/8"; Довжина підключення (мм): 450; Підведення води: Підведення води: шланги
Колір
Призначення
для кухні
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
дугоподібний
Висувний (знімний)
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
нержавіюча сталь (матова)
білий, чорний
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  14000 грн.    до  19000 грн.

від 12 954  до 24 168 грн.
Змішувач для кухні Franke Active J чорний матовий 115.0653.404
Santechshara.ua (Київ)
17 063 грн.
← купити
Franke Franke Active J Хром (115.0653.401) 115.0653.401
Венкон (Київ)
16 588 грн.
← купити
Змішувач для кухні Franke Active J одноважільний, витяжний вилив, ламінарний потік, чорний матовий (115.0653.404) 115.0653.4
Esantehnika.com.ua (Київ)
16 428 грн.
← купити
Franke Active J 115.0653.404 чёрный матовый
F-market.com.ua (Київ)
18 668 грн.
← купити
Змішувач для кухні з висувним виливом Franke Active J чорний матовий (115.0653.404) 115.0653.404
Luxaqua.com.ua (Запоріжжя)
← купити
Franke Active J 115.0653.404 чорний матовий
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Змішувач Franke Active J з виносним виливом, хром (115.0653.401) 115.0653.401
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
FRANKE ACTIVE J 115.0653.401
Pro100market.com.ua (Київ)
13 164 грн.
← купити
Врізний одноважільний змішувач з виносним виливом Franke Active J, чорний матовий (115.0653.404)
TopOne.com.ua (Київ)
16 802 грн.
← купити
Змішувач для кухні Franke Active J, 241мм, поворотний, чорний (115.0653.404) 115.0653.404
Moyo.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Franke Active J Pull Down 115.0653.401, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Franke Active J Pull Down 115.0653.401. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Franke Active J Pull Down 115.0653.401 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія