шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни41Опис Відгуки  Обговорення  Корисне8
Купити подрібнювач відходів Franke Slim 50 за ціною від 8420 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Franke Slim 50

Вага (кг): 7.75; Габарити (мм): 361x160; Кількість обертів (об/хв): 2600; Потужність (к.с.): 0.5
Потужність
0.5 к.с.
Кількість обертів
2600 об/хв
Матеріал камери
пластик
Захист від перевантаження
Габарити (ВхД)
361x160 мм
Вага
7.75 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 8 420  до 12 935 грн.
Franke SLIM 50 134.0715.098
F-market.com.ua (Київ)
10 920 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів Franke Slim 50, 2600об/хв (134.0715.098) 134.0715.098
Moyo.ua (Київ)
9 799 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів Franke SLIM 50 (134.0715.098)
TopOne.com.ua (Київ)
10 290 грн.
← купити
FRANKE SLIM 50 (134.0715.098)
Pro100market.com.ua (Київ)
8 462 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів Franke Slim 50 (134.0715.098)
Foroom.com.ua (Київ)
8 910 грн.
← купити
FRANKE SLIM 50 (134.0715.098)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
8 505 грн.
← купити
Franke 134.0715.098
Mallprix.com (Київ)
8 677 грн.
← купити
Franke Franke Slim 50 (134.0715.098) 134.0715.098
Венкон (Київ)
← купити
Подрібнювач харчових відходів Franke Slim 50 (134.0715.098) 134.0715.098
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Подрібнювач FRANKE Slim 50 (134.0715.098) 134.0715.098
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Подрібнювач харчових відходів FRANKE Slim 50 (134.0715.098)
ТЕХНОточка (Київ)
9 315 грн.
← купити
Franke Slim 50 (134.0715.098)
Tehnomart.com (Київ)
8 748 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів Franke Slim 50 (134.0715.098) Slim 50 (134.0715.098)
Denika.ua (Харків)
← купити
Franke SLIM 50 134.0715.098
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Franke Slim 50 (134.0715.098) офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
8 599 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів FRANKE Elite Slimline 370Вт 860мл NT-134.0715.098
Drop.ua (Київ)
10 790 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів Franke Slim 50 (134.0715.098)
Semtech.com.ua (Луцьк)
12 623 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів Franke Slim 50, 2600об/хв, 0.5к.с. 134.0715.098
Comtrading.ua (Київ)
8 455 грн.
← купити
Подрібнювач відходів Franke Elite Slimline SLIM 50 134.0715.098
Eldom.com.ua (Київ)
← купити
Franke SLIM 50 134.0715.098
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
12 226 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів Franke Slim 50 (134.0715.098)
Elmir.com.ua (Дніпро)
10 100 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів Franke Slim 50 (134.0715.098) 134.0715.098
Itbox.ua (Київ)
← купити
Подрібнювач харчових відходів Elite Slimline 50 (134.0715.098) Franke 134.0715.098
Kram-market.com.ua (Львів)
9 199 грн.
← купити
FRANKE SLIM 50 (134.0715.098)
1smarty.com.ua (Київ)
8 420 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів FRANKE SLIM 50 (134.0715.098)
Nota-bene.com.ua (Київ)
9 041 грн.
← купити
Вбудований подрібнювач харчових відходів Franke Slim 50 (134.0715.098)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 925 грн.
← купити
Franke SLIM 50 (134.0715.098)
Algo.ua (Київ)
← купити
Franke Slim 50 (134.0715.098) Slim50(134.0715.098)
COMFY.ua (Київ)
10 709 грн.
← купити
Franke Slim 50, 2600об/хв 134.0715.098
PointQ.com.ua (Київ)
8 598 грн.
← купити
Подрібнювач відходів Franke Slim 50 (134.0715.098) 134.0715.098
Bom.com.ua (Київ)
9 190 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів Franke Slim 50 (134.0715.098)
Timesport.com.ua (Львів)
12 617 грн.
← купити
Franke Подрібнювач харчових відходів Franke Slim 50 (134.0715.098) Red
MTA.ua (Київ)
8 899 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів Franke SLIM 50 (134.0715.098)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Подрібнювач харчових відходів FRANKE SLIM 50 (134.0715.098) 134.0715.098
Bt-coffee.com.ua (Київ)
9 012 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів Slim 50, 2600об/хв, 0.5к.с. Franke (2000003318346)
Rozetka.ua (Київ)
11 729 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів Franke Slim 50 (134.0715.098)
Rozetka.ua (Київ)
10 583 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів FRANKE Elite Slimline 370Вт 860мл NT-134.0715.098
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Подрібнювач харчових відходів Franke Slim 50 (134.0715.098) Franke 134.0715.098 903636
Rozetka.ua (Київ)
12 935 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів Franke Slim 50, 2600об/хв, 0.5к.с.
Rozetka.ua (Київ)
11 985 грн.
← купити
Rozetka.ua (Київ)
11 269 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів Franke Elite Slimline SLIM 50 134.0715.098 потужність 0,5
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Franke Slim 50, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: подрібнювач відходів Franke Slim 50. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на подрібнювач відходів Franke Slim 50 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія