шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни62Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Frap F1052-55 за ціною від 2550 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Frap F1052-55

Країна походження бренду: Китай; Глибина конструкції (мм): 190; Висота змішувача (мм): 306; пофарбований: чорний, білий; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 1/2"; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (окремостоящий); Запірний клапан: керамічний; Висота струменя (мм): 245
Колір
Призначення
для умивальника
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
прямий
Тип монтажу
настільний (окремостоящий)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
чорний, білий
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2600 грн.    до  3600 грн.

від 2 550  до 3 684 грн.
Frap Frap F1052-55 (1037344) 1037344
Венкон (Київ)
3 269 грн.
← купити
Змішувач для умивальника із високим виливом FRAP чорний латунь F1052-57
Drop.ua (Київ)
3 439 грн.
← купити
Змішувач для умивальника Frap F1052-56 Білий/Хром
Plum-bing.com.ua (Одеса)
2 842 грн.
← купити
Змішувач для умивальника Frap F1052-55 високий, хром
Santehico.com.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
Змішувач для умивальника Frap F1052-57 1037346
Smart-buy.com.ua (Бровари)
3 440 грн.
← купити
Смеситель для умывальника высокий литой гусак латунный корпус гайка Ø35 Frap 1/10 F1052-55 ТР-00021521
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника FRAP F1052-56 високий, білий/хром
Wellgood.com.ua (Київ)
2 740 грн.
← купити
Змішувач для ванної FRAP F1052-55
Eldom.com.ua (Київ)
2 779 грн.
← купити
Змішувач для умивальника Frap F1052-57
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника Frap F1052-55 хром
Rozetka.ua (Київ)
3 089 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Frap F1052-55, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Frap F1052-55. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Frap F1052-55 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія