шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни41Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Комплектуючі10+
Купити корпус FSP CUT593A White за ціною від 3455 грн.
Фото 5

Характеристики та опис FSP CUT593A White

Місць для СРО: 2; Розмір СРО зверху: 360мм; Розмір СРО спереду: 360мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 7; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів спереду: 3x140мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x140мм; Хар-ки встановлених вентиляторів: 140мм; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 4
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Ultra Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
E-ATX
Габарити (ВхШхГ)
544x230x500 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
4 шт
Додатково
знімний кошик для HDD
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  4700 грн.

від 3 455  до 5 001 грн.
Корпус FSP CUT593AW без БЖ ATX White CUT593AW
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
4 400 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593AW White без БЖ
Click.ua (Київ)
3 879 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593AW White
FOXTROT.UA (Київ)
3 899 грн.
← купити
Корпус для ПК FSP CUT593AW
Itbox.ua (Київ)
3 455 грн.
← купити
FSP CUT593A White (CUT593AW) CUT593AW
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 645 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593A White (CUT593AW)
Zaua.store (Львів)
4 371 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593AW White
Denika.ua (Харків)
← купити
Корпус FSP CUT593AW ATX ARGB White
Vodafone.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Корпус для ПК FSP CUT593 White (CUT593AW)
Soho.com.ua (Київ)
3 779 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593AW без БЖ ATX White
Comtrading.ua (Київ)
3 818 грн.
← купити
Корпус для ПК FSP CUT593AW
icom.net.ua (Київ)
3 463 грн.
← купити
Корпус для ПК FSP CUT593AW
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус FSP CUT593A Tempered Glass без БЖ (CUT593AW) White CUT593AW
Telemart.ua (Київ)
← купити
Корпус FSP CUT593A White with window (CUT593AW) CUT593AW
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Корпус FSP CUT593A White (CUT593AW)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 016 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593AW
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
3 920 грн.
← купити
Fsp CUT593AW без БП ATX White CUT593AWбезБПATXWhite
COMFY.ua (Київ)
3 959 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593AW без БП White (CUT593AW)
MAUDAU (Київ)
4 461 грн.
← купити
FSP Корпус для ПК FSP CUT593 White (CUT593AW)
MTA.ua (Київ)
← купити
FSP CUT593AW Корпус CUT593AW
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Корпус FSP CUT593AW без БЖ ATX White 881313
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 886 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593AW White (CUT593AW) Без БП
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус FSP CUT593AW White (CUT593AW)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус FSP CUT593A White (CUT593AW)
Timesport.com.ua (Львів)
4 368 грн.
← купити
Корпус для ПК FSP (CUT593AW)
MAUDAU (Київ)
3 915 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593AW без БЖ ATX White (CUT593AW)
MAUDAU (Київ)
4 107 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593AW ARGB White
MAUDAU (Київ)
4 559 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593AW White
Rozetka.ua (Київ)
3 972 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593AW White 314776
Rozetka.ua (Київ)
4 051 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593AW White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус FSP CUT593AW без БЖ ATX White
Rozetka.ua (Київ)
4 225 грн.
← купити
Корпус для комп'ютера FSP CUT593AW без БЖ ATX White (CUT593AW)
Rozetka.ua (Київ)
4 770 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593AW
Rozetka.ua (Київ)
4 258 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593AW без БЖ ATX White
Rozetka.ua (Київ)
4 194 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593AW[142248]
Rozetka.ua (Київ)
4 290 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593AW White (CUT593AW) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
4 119 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593AW без Блок живлення ATX Білий
Rozetka.ua (Київ)
4 801 грн.
← купити
Корпус для ПК FSP CUT593AW (ek04162)
Rozetka.ua (Київ)
4 348 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593AW ARGB White
Rozetka.ua (Київ)
4 157 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593AW без БЖ ATX White
Rozetka.ua (Київ)
5 001 грн.
← купити
Корпус FSP CUT593AW Midi-Tower, 2xUSB 3.0, 1xUSB Type-C, вентилятор - 4x140 мм ARGB, без БЖ, ATX, White
Rozetka.ua (Київ)
4 737 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати FSP CUT593A White, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус FSP CUT593A White. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус FSP CUT593A White у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія