шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Відеокарта Gainward GeForce RTX 5060 Python III OC

Ціни1Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити відеокарта Gainward GeForce RTX 5060 Python III OC за ціною від 22209 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Gainward GeForce RTX 5060 Python III OC

Займає слотів: 2; Рекомендована потужність БЖ від (Вт): 550; Додаткове живлення: 8 pin; Споживана потужність (Вт): 145; Кількість вентиляторів: 3 шт.; Охолодження: активне (кулер); DisplayPort (шт): 3; HDMI (шт): 1;яті (Мбіт/с): 28000; Швидкість пам' Максимальна частота (Boost Clock) (МГц): 2580
ПідключенняPCIe v5.0 8x
Графічний процесор
Модель GPUGeForce RTX 5060
АрхітектураBlackwell
Об'єм пам'яті8 ГБ
Тип пам’ятіGDDR7
Розрядність шини128 біт
Максимальна частота (Boost Clock)2580 МГц
Швидкість пам'яті28000 Мбіт/с
Техпроцес4 нм
Макс. роздільна здатність7680x4320 пікс.
Роз'єми підключення
HDMI1 шт
Версія HDMIv2.1b
DisplayPort3 шт
Версія DisplayPortv.2.1b
Програмна частина
Версія DirectX12 Ultimate
Версія OpenGL4.6
Потокових процесорів3840
Тензорних ядер120
RT ядер30
Текстурних блоків120
Тест Passmark G3D Mark21440 points
Інше
Макс. моніторів, що підключаються4
Охолодженняактивне (кулер)
Кількість вентиляторів3 шт.
Споживана потужність145 Вт
Додаткове живлення8 pin
Рекомендована потужність БЖ від550 Вт
Довжина292 мм / 292x117x41 /
Висота117 мм
Займає слотів2
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  19000 грн.    до  26000 грн.
Asus GeForce RTX 5060 TUF...
від 18 999 грн.
Gainward GeForce RTX 5060...
від 23 152 грн.
від 19 829 грн.
Gigabyte GeForce RTX 5060...
від 22 628 грн.
Asus GeForce RTX 5060 PRI...
від 17 199 грн.
від 18 288 грн.
PNY GeForce RTX 5060 ARGB...
від 19 751 грн.
від 17 724 грн.
від 16 999 грн.
від 16 793 грн.
Palit GeForce RTX 5060 In...
від 16 699 грн.
від 17 639 грн.
ZOTAC GeForce RTX 5060 SOLO
від 20 501 грн.
від 22 024 грн.
INNO3D GeForce RTX 5060 T...
від 17 906 грн.
від 22 708 грн.
ZOTAC GeForce RTX 5060 AMP
від 19 616 грн.
Asus GeForce RTX 5060 Dua...
від 20 779 грн.
ZOTAC GeForce RTX 5060 Tw...
від 20 342 грн.
від 20 237 грн.
від 16 775 грн.
від 17 093 грн.
Palit GeForce RTX 5060 Du...
від 16 752 грн.
від 17 499 грн.
Palit GeForce RTX 5060 Dual
від 16 499 грн.
MSI GeForce RTX 5060 8G V...
від 17 066 грн.
від 16 701 грн.
PNY GeForce RTX 5060 Dual...
від 17 446 грн.

22 209 грн.
Відеокарта Gainward GeForce RTX 5060 Python III OC 8 GB (NE75060T19P1-GB2063T)
Redprice.sale (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gainward GeForce RTX 5060 Python III OC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: відеокарта Gainward GeForce RTX 5060 Python III OC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на відеокарта Gainward GeForce RTX 5060 Python III OC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія