шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло GamePro GC575FG

Ціни73Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло GamePro GC575FG за ціною від 5999 грн.
Фото 13

Характеристики та опис GamePro GC575FG

Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; поворот; за висотою; Регулювання: регулювання: 2D; Висота сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Нахил спинки: 180°; Знімні подушки; Підтримка попереку; Підлокітники; Механізм: Tilt (гойдання); Основа: хрестовина з роликами; Вага (кг): 23; Розміри сидіння (см): 40x51
Колір
Призначеннягеймерське
Макс. вага користувача120 кг
Розміри і вага
Висота спинки84 см
Ширина спинки у плечах54 см
Розміри сидіння (ШхГ)40x51 см
Висота сидіння43 – 54 см
Вага23 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмTilt (гойдання)
Підлокітники
Підтримка попереку
Знімні подушки
Регулювання
Нахил спинки180°
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Підлокітники
Висота від сидіння17 - 22 см
Регулювання2D
за висотою (вгору / вниз)
поворот (праворуч / ліворуч)
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкитканина
Матеріал основипластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 999  до 9 214 грн.
Крісло для геймерів Gamepro GC575FB Size L Fabric Black&Red
Artline.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
GamePro Ігрове крісло GamePro Fabric (GC575FB) Black Red
MTA.ua (Київ)
← купити
Крісло GAMEPRO GC575FB Size L Fabric Gray GC575FG
FOXTROT.UA (Київ)
7 999 грн.
← купити
Крісло ігрове GamePro GC575FB Fabric Size L Black/Red (GC575FB)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Геймерське крісло GamePro GC575FB Fabric Black&Red
Touch (Дніпро)
6 699 грн.
← купити
Ігрове крісло Gamepro GC575FB Size L Fabric Black&Red
Stls.store (Київ)
6 299 грн.
← купити
GamePro GC575FB
Mallprix.com (Київ)
6 146 грн.
← купити
Крісло для геймерів GamePro GC575FG Gray
Click.ua (Київ)
← купити
Крісло ігрове GamePro GC575FB Fabric Size L Black/Red (GC575FB)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ігрове крісло GamePro GC575F Fabric L Gray GC575FG
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ігрове крісло GamePro Size L Fabric Black&Red (GC575FB)
MAUDAU (Київ)
← купити
Кресло геймерское GamePro GC575FB Fabric Black/Red
Vincom.com.ua (Київ)
7 600 грн.
← купити
Крісло для геймерів GamePro GC575 L Fabric Black&Red (GC575FB) GC575 L Fabric Black&Red (GC575FB)
Denika.ua (Харків)
← купити
GamePro GC575 L Fabric Black&Red (GC575FB)
Tehnomart.com (Київ)
6 230 грн.
← купити
Ігрове крісло Gamepro Size L Fabric Gray (GC575FB) GC575FG
Будинок Іграшок (Київ)
7 359 грн.
← купити
Ігрове крісло GamePro GC575FB Fabric Black&Red (GC575FB)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Геймерське крісло GamePro GC575FB Fabric Black-Red
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Крісло ігрове GamePro GC575FB Size L Fabric Black/Red (GC575FB)
Comtrading.ua (Київ)
6 234 грн.
← купити
Ігрове крісло GamePro Fabric (GC575FB) Black Red
Soho.com.ua (Київ)
6 759 грн.
← купити
Крісло ігрове Gamepro GC575FB Fabric Gray (GC575FG)
Mobicase.net (Київ)
7 019 грн.
← купити
Крісло для геймерів Gamepro GC575FB Fabric Black&Red
ШО (Київ)
6 579 грн.
← купити
Крісло ігрове Gamepro GC575FB Fabric Gray (GC575FG)
Gamehub.com.ua (Київ)
7 009 грн.
← купити
Крісло ігрове GamePro GC575FB Fabric Black&Red (GC575FB)
Rincom.in.ua (Чернівці)
← купити
Геймерське крісло Gamepro GC575FB Size L Fabric Black&Red (GC575FB) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Ігрове крісло GamePro GC575FB Fabric Black&Red (GC575FB )
Skay.ua (Одеса)
← купити
Крісло для геймерів GamePro GC575FB Black/Red
icom.net.ua (Київ)
6 650 грн.
← купити
Ігрове крісло GamePro GC575FB Fabric Black Red
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера GamePro GC575 L Fabric Black&Red (GC575FB)
Timesport.com.ua (Львів)
7 666 грн.
← купити
Крісло GamePro GC575FB Fabric Size L Black/Red
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Крісло ігрове GamePro GC575FB Fabric Black&Red
Techgleam.com.ua (Київ)
← купити
Крісло ігрове GamePro gc575fb Fabric Black&Red
Tviy-Dim.com (Київ)
6 675 грн.
← купити
Крісло для геймерів GamePro GC575FB Black/Red UA
Sota.store (Київ)
← купити
GamePro Size L Fabric Black&Red (GC575FB) SizeLFabricBlack&Red(GC575FB)
COMFY.ua (Київ)
← купити
GamePro GC575FB Black/Red
Kvshop.com.ua (Київ)
6 877 грн.
← купити
Крісло для геймерів GamePro GC575FB Black/Red
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 615 грн.
← купити
Ігрове крісло GamePro GC575FB Gray Fabric (GC575FG) GC575FG
Compx.ua (Київ)
← купити
Геймерське ігрове крісло GamePro GC575FB Size L Fabric Black&Red (GC575FB)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло для геймерів Gamepro GC575FB Size L Fabric Gray GC575FG
Artline.ua (Київ)
← купити
GamePro Ігрове крісло GamePro Fabric (GC575FG) Gray
MTA.ua (Київ)
← купити
Крісло GAMEPRO GC575FB Size L Fabric Black&Red
FOXTROT.UA (Київ)
5 999 грн.
← купити
Крісло ігрове GamePro GC575FG Fabric Size L Gray (GC575FG)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ігрове крісло Gamepro GC575FB Size L Fabric Gray
Stls.store (Київ)
7 199 грн.
← купити
Крісло ігрове GamePro GC575FG Fabric Size L Gray (GC575FG)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ігрове крісло GamePro GC575F Fabric L Black/Red GC575FB
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ігрове крісло GamePro Size L Fabric Gray (GC575FG)
MAUDAU (Київ)
← купити
Крісло для геймерів GamePro GC575FB Black/Red
Click.ua (Київ)
6 371 грн.
← купити
Ігрове крісло Gamepro Size L Fabric Black and Red (GC575FB) GC575FB
Будинок Іграшок (Київ)
← купити
Крісло для геймерів Gamepro GC575FB Fabric Gray GC575FG
ШО (Київ)
7 519 грн.
← купити
Крісло для геймерів GamePro GC575FG Gray
icom.net.ua (Київ)
7 683 грн.
← купити
Крісло ігрове GamePro GC575FB Size L Fabric Gray (GC575FG) GC575FG
Comtrading.ua (Київ)
7 074 грн.
← купити
Крісло ігрове Gamepro GC575FB Fabric Black&Red
Mobicase.net (Київ)
6 089 грн.
← купити
Крісло ігрове Gamepro GC575FB Fabric Black&Red
Gamehub.com.ua (Київ)
6 169 грн.
← купити
Ігрове крісло GamePro GC575FB Gray Fabric (GC575FG)
MAUDAU (Київ)
9 095 грн.
← купити
Крісло для геймерів GamePro Black/Red (GC575FB)
MAUDAU (Київ)
7 759 грн.
← купити
Ігрове крісло GamePro GC575FB Black Red Fabric (GC575FB)
Compx.ua (Київ)
← купити
Геймерське ігрове крісло GamePro GC575FB Size L Fabric Gray (GC575FG)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло для геймерів GamePro GC575FB Black/Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло ігрове GamePro GC575FB Fabric Black&Red
Rozetka.ua (Київ)
8 264 грн.
← купити
Крісло для геймерів GamePro GC575FB Black/Red ( 14248 )
Rozetka.ua (Київ)
8 679 грн.
← купити
Геймерське крісло GamePro GC575FB Fabric Black&Red [163692]
Rozetka.ua (Київ)
7 699 грн.
← купити
Крісло для геймерів GamePro GC575FB Black/Red
Rozetka.ua (Київ)
8 066 грн.
← купити
Крісло ігрове GamePro gc575fb Fabric Black&Red
Rozetka.ua (Київ)
7 719 грн.
← купити
Крісло для геймерів GamePro GC575FB Black/Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло для геймерів GamePro GC575FB Black/Red ( 15214 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло ігрове GamePro GC575FB Fabric Black&Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло ігрове GamePro GC575FB Fabric Size L Black/Red (GC575FB)
Rozetka.ua (Київ)
8 778 грн.
← купити
Ігрове крісло GamePro GC575FB Gray Fabric (GC575FG)
Rozetka.ua (Київ)
9 214 грн.
← купити
Ігрове крісло GamePro GC575FB Black Red Fabric (GC575FB)
Rozetka.ua (Київ)
8 596 грн.
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера GAMEPRO GC575FB Fabric Black/Red (GC575FB)
Rozetka.ua (Київ)
8 165 грн.
← купити
Крісло для геймерів GamePro GC575FB Black/Red
Rozetka.ua (Київ)
8 230 грн.
← купити
Крісло ігрове GamePro GC575FB Fabric Size L/(ek10474)
Rozetka.ua (Київ)
8 049 грн.
← купити
Ігрове крісло GamePro Size L Fabric, Black/Red (GC575FB)
Rozetka.ua (Київ)
8 259 грн.
← купити
Крісло ігрове GamePro GC575FB Fabric Size L Black/Red (GC575FB)
Rozetka.ua (Київ)
7 994 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GamePro GC575FG, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло GamePro GC575FG. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло GamePro GC575FG у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія