шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Gappo G4099 за ціною від 2648 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Gappo G4099

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Китай; Висота змішувача (мм): 322; Покриття корпусу: нержавіюча сталь (глянцева); Діаметр підключення: G 1/2"; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Висота струменя (мм): 275
Колір
Призначення
для кухні
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
дугоподібний
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Покриття корпусу
нержавіюча сталь (глянцева)
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  3700 грн.

від 2 648  до 3 707 грн.
Змішувач для кухні GAPPO сатин G4099
Santechshara.ua (Київ)
3 530 грн.
← купити
Gappo Gappo G4099 (1034049) 1034049
Венкон (Київ)
← купити
Змішувач для кухні одноважільний GAPPO сатин нержавіюча сталь G4099
Drop.ua (Київ)
2 739 грн.
← купити
Змішувач для кухні Gappo G4099 нержавіюча сталь
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Смеситель для кухни U гайка нержавейка Ø35 Gappo Satenresu-Кo 1/8 G4099 ТР-00023343
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні GAPPO G4099 з висувним виливом, нержавіюча сталь
Bom.com.ua (Київ)
2 648 грн.
← купити
Змішувач для кухні GAPPO G4099 з висувним виливом, нержавіюча сталь (1034049)
Wellgood.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Gappo G4099 Нержавіюча сталь
Plum-bing.com.ua (Одеса)
← купити
Змішувач для кухні Gappo Satenresu-ko G4099 1034049
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Змішувач для кухні GAPPO G4099
Eldom.com.ua (Київ)
3 001 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gappo G4099, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Gappo G4099. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Gappo G4099 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія