шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Garett GRC Maxx за ціною від 3140 грн.
Фото 23

Характеристики та опис Garett GRC Maxx

Розміри (мм): 46x38x11; Ступінь захисту: IP68; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 260; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; вбудований плеєр; Дисплей ("): 1.78; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; Режим плавання
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3 / + 3.0 /
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP68
Розміри (без ремінця)
46x38x11 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 140  до 7 807 грн.
Смарт-годинник Garett GRC Maxx Pink
Redprice.sale (Львів)
3 282 грн.
← купити
Смарт-годинник Garett GRC Maxx Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 938 грн.
← купити
Garett GRC Maxx Gold Steel
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 572 грн.
← купити
Смарт-годинник Garett GRC Maxx Black Steel
Rozetka.ua (Київ)
4 201 грн.
← купити
Смарт-годинник Garett GRC Maxx Pink
Timesport.com.ua (Львів)
3 279 грн.
← купити
Смарт-годинник Garett GRC Maxx Pink
Tomdom.in.ua (Львів)
3 288 грн.
← купити
Смарт-годинник Garett GRC Maxx Pink
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 285 грн.
← купити
Смарт-годинник Garett GRC Maxx Black Steel
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 146 грн.
← купити
Смарт-годинник Garett GRC Maxx Pink
Saren.com.ua (Львів)
3 289 грн.
← купити
Смарт-годинник Garett GRC Maxx Black Steel
Saren.com.ua (Львів)
3 150 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Garett GRC Maxx, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Garett GRC Maxx. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Garett GRC Maxx у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія