шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни104Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Garmix PointPRO 300 за ціною від 4585 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Garmix PointPRO 300

Вага (г): 55; Розміри (мм): 48x39x15; Ремінець: знімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 800; Зарядка пристрою: магнітна; ліхтарик; камера; акселерометр; Wi-Fi: Wi-Fi;ять: 1 ГБ; Оперативна пам' Процесор: Unisoc SC9832E; Дисплей ("): 1.7; Тип матриці: IPS; Тип: кольоровий
Колір
Тип
маячок для дітей
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
GPS модуль
Wi-Fi
акселерометр
камера / 2 МП /
ліхтарик
Розміри (без ремінця)
48x39x15 мм
Вага
55 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 585  до 7 719 грн.
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi Pink
Click.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
GARMIX Смарт-годинник GARMIX PointPRO-300 Pink 4G/GPS/WIFI/VIDEO CALL
MTA.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Смарт-годинник GARMIX PointPRO-300 4G PURPLE 1017356
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смарт-годинник для дітей GARMIX PointPRO-300 4G/GPS/WIFI/VIDEO CALL PURPLE Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Дитячі смарт-годинник Garmix PointPro-300 Black (GMXPP300-B) GMXPP300-B
Openshop.ua (Київ)
5 155 грн.
← купити
GARMIX 1017355
Mallprix.com (Київ)
4 749 грн.
← купити
Смарт-годинник для дітей GARMIX PointPro-300 Black (GMXPP300-B) PointPro-300 Black (GMXPP300-B)
Denika.ua (Харків)
4 589 грн.
← купити
GARMIX PointPro-300 Pink (GMXPP300-P) (UA)
Mobileplanet.ua (Одеса)
4 861 грн.
← купити
Детские смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/Wi-Fi/Video call (1017356) Purple 1017356
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi Black
icom.net.ua (Київ)
4 850 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Black (GMXPP300-B)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 100 грн.
← купити
Смарт-годинник для дітей GARMIX PointPRO-300 PIN
Кібернетики (Київ)
← купити
GARMIX PointPRO-300 4G PURPLE
Tehnomart.com (Київ)
4 852 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Purple (GMXPP300-PU)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 777 грн.
← купити
Дитячий годинник Garmix PointPro-300 4G/GPS Black
Sota.store (Київ)
4 585 грн.
← купити
GARMIX PointPRO-300 4G BLACK PointPRO-3004GBLACK
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Pink (GMXPP300-P) (UA UCRF)
MAUDAU (Київ)
5 294 грн.
← купити
GARMIX PointPro-300 Purple (GMXPP300-PU) (1017356) 1017356
Kvshop.com.ua (Київ)
4 877 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Pink (GMXPP300-P) NW56768
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 955 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G Pink (1017355)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi Purple
Click.ua (Київ)
5 063 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi Black
Click.ua (Київ)
← купити
GARMIX Смарт-годинник GARMIX PointPRO-300 Purple 4G/GPS/WIFI/VIDEO CALL
MTA.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник GARMIX PointPRO-300 4G Pink 1017355
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смарт-годинник GARMIX PointPRO-300 4G Black 1017354
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смарт-годинник для дітей GARMIX PointPRO-300 4G/GPS/WIFI/VIDEO CALL PINK Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Смарт-годинник для дітей GARMIX PointPRO-300 4G BLACK Чорний Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Дитячі смарт-годинник Garmix PointPro-300 Purple (GMXPP300-PU) GMXPP300-PU
Openshop.ua (Київ)
4 990 грн.
← купити
Дитячі смарт-годинник Garmix PointPro-300 Pink (GMXPP300-P) GMXPP300-P
Openshop.ua (Київ)
5 005 грн.
← купити
GARMIX 1017356
Mallprix.com (Київ)
4 782 грн.
← купити
GARMIX 1017354
Mallprix.com (Київ)
4 907 грн.
← купити
Смарт-годинник для дітей GARMIX PointPro-300 Purple (GMXPP300-PU) PointPro-300 Purple (GMXPP300-PU)
Denika.ua (Харків)
← купити
Смарт-годинник для дітей GARMIX PointPRO-300 4G Pink (GMXPP300-P) PointPRO-300 4G Pink (GMXPP300-P)
Denika.ua (Харків)
← купити
Дитячий смарт-годинник GARMIX PointPRO-300 4G (1017355) Pink 1017355
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi Pink
icom.net.ua (Київ)
4 700 грн.
← купити
Смарт-годинник для дітей GARMIX PointPRO-300 BLACK
Кібернетики (Київ)
← купити
Смарт-годинник для дітей GARMIX PointPRO-300 PURPLE
Кібернетики (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник GARMIX PointPRO-300 4G BLACK Чорний
Кібернетики (Київ)
← купити
GARMIX PointPRO-300 4G BLACK
Tehnomart.com (Київ)
4 846 грн.
← купити
GARMIX PointPRO-300 4G PINK
Tehnomart.com (Київ)
4 686 грн.
← купити
GARMIX PointPro-300 Purple (GMXPP300-PU) (UA)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
GARMIX PointPro-300 Black (GMXPP300-B) (UA)
Mobileplanet.ua (Одеса)
5 056 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Pink (GMXPP300-P)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Black (GMXPP300-B)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Дитячий годинник Garmix PointPro-300 4G/GPS Pink
Sota.store (Київ)
← купити
Дитячий годинник Garmix PointPro-300 4G/GPS Purple
Sota.store (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Black (GMXPP300-B) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 255 грн.
← купити
GARMIX PointPRO-300 4G PINK PointPRO-3004GPINK
COMFY.ua (Київ)
← купити
GARMIX PointPRO-300 4G PURPLE PointPRO-3004GPURPLE
COMFY.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi Black UA
Sota.store (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi Pink UA
Sota.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Purple (GMXPP300-PU) (UA UCRF)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Black (GMXPP300-B) (UA UCRF)
MAUDAU (Київ)
5 506 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Pink (GMXPP300-P)
MAUDAU (Київ)
5 253 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Purple (GMXPP300-PU)
MAUDAU (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Black (GMXPP300-B)
MAUDAU (Київ)
← купити
Smart Watch GARMIX PointPRO-300 4G Black UA UCRF
MAUDAU (Київ)
← купити
Smart Watch GARMIX PointPRO-300 4G Pink UA UCRF
MAUDAU (Київ)
← купити
Smart Watch GARMIX PointPRO-300 4G Purple UA UCRF
MAUDAU (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi Black
MAUDAU (Київ)
5 337 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi Pink
MAUDAU (Київ)
5 175 грн.
← купити
GARMIX PointPro-300 Pink (GMXPP300-P) (1017355) 1017355
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
GARMIX PointPRO-300 BLACK (1017354) 1017354
Kvshop.com.ua (Київ)
4 977 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Purple (GMXPP300-PU) NW56769
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Дитячий смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Black (GMXPP300-B) NW65038
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Smart Watch GARMIX PointPRO-300 4G Black UA UCRF MO-79685
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Smart Watch GARMIX PointPRO-300 4G Pink UA UCRF MO-81550
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Smart Watch GARMIX PointPRO-300 4G Purple UA UCRF MO-81551
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi Black
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 034 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi Pink
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 882 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G Purple (1017356)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G Black (1017354)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi Pink
Rozetka.ua (Київ)
5 136 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник GARMIX PointPRO-300 4G Pink
Rozetka.ua (Київ)
5 808 грн.
← купити
Смарт-годинник GARMIX PointPRO-300 4G Purple
Rozetka.ua (Київ)
6 171 грн.
← купити
Смарт-годинник GARMIX PointPRO-300 4G Black
Rozetka.ua (Київ)
6 006 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi Pink
Rozetka.ua (Київ)
5 461 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G Black
Rozetka.ua (Київ)
6 583 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G Pink
Rozetka.ua (Київ)
6 367 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G Purple
Rozetka.ua (Київ)
6 765 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi Black
Rozetka.ua (Київ)
6 261 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi Pink
Rozetka.ua (Київ)
6 057 грн.
← купити
Смарт-часи Garmix PointPRO-300 4G Purple
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Purple (GMXPP300-PU)
Rozetka.ua (Київ)
6 373 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Pink (GMXPP300-P)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Black (GMXPP300-B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi/Bluetooth 1.7" IPS 240280 IPX4 800 мАч Pink (GMXPP300-P)
Rozetka.ua (Київ)
7 523 грн.
← купити
Дитячий смарт-часи Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi/Bluetooth 1.7" IPS 240280 IPX4 800 мАч Black (GMXPP300-B)
Rozetka.ua (Київ)
7 719 грн.
← купити
Смарт-часи для дітей GARMIX PointPRO-300 4G/GPS/WIFI/VIDEO CALL PINK
Rozetka.ua (Київ)
5 415 грн.
← купити
Смарт-часи для дітей GARMIX PointPRO-300 4G/GPS/WIFI/VIDEO CALL PURPLE
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи для дітей GARMIX PointPRO-300 4G/GPS/WIFI/VIDEO CALL BLACK
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi Black
Rozetka.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Black (GMXPP300-B)
Rozetka.ua (Київ)
6 887 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Purple (GMXPP300-PU)
Rozetka.ua (Київ)
6 713 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Pink (GMXPP300-P)
Rozetka.ua (Київ)
6 659 грн.
← купити
Дитячий смарт-часи GARMIX PointPro-300 Чорний (GMXPP300-B)
Rozetka.ua (Київ)
6 025 грн.
← купити
Смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Pink (GMXPP300-P) (UA UCRF)
Rozetka.ua (Київ)
6 415 грн.
← купити
Смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Purple (GMXPP300-PU) (UA UCRF)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник GARMIX PointPro-300 Black (GMXPP300-B) (UA UCRF)
Rozetka.ua (Київ)
6 671 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi/Bluetooth 1.7" IPS 240280 IPX4 800 мАч Black (GMXPP300-B)
Rozetka.ua (Київ)
7 361 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Garmix PointPRO-300 4G/GPS/WiFi/Bluetooth 1.7" IPS 240280 IPX4 800 мАч Pink (GMXPP300-P)
Rozetka.ua (Київ)
7 174 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Garmix PointPRO 300, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Garmix PointPRO 300. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Garmix PointPRO 300 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія