шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити металошукач Garrett Vortex VX9 за ціною від 29778 грн.
Відео 24Фото 10

Характеристики та опис Garrett Vortex VX9

Вага (кг): 1.38; Джерело живлення: фірмовий акумулятор; ідентифікація VDI / Target ID; тональна ідентифікація; режим Pin-Point (цілевказування); Кількість програм (шт): 6; Балансування по ґрунту: ручна/автоматична; Дискримінатор; Глибина виявлення монет (см): 40; Макс. глибина виявлення (см): 150; Частота виявлення (кГц): 5, 9, 12, 18, 25
Призначення
ґрунтовий
Форма
еліптична
Захист від вологи
Частота виявлення
5, 9, 12, 18, 25 кГц
Макс. глибина виявлення
150 см
Глибина виявлення монет
40 см
Дискримінатор
Функції
режим Pin-Point (цілевказування)
тональна ідентифікація
Джерело живлення
фірмовий акумулятор
Довжина штанги
62 см / до 144 /
Вага
1.38 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  27000 грн.    до  36000 грн.

від 29 778  до 34 910 грн.
Металошукач Garrett Vortex VX9 8.5?11 Raider
Mexter.com.ua (Київ)
30 975 грн.
← купити
Garrett Vortex VX9 8.5x11 Raider SPECIAL
Mallprix.com (Київ)
29 778 грн.
← купити
Металошукач Garrett Vortex VX9 8.5x11 Raider
One-click.com.ua (Дніпро)
30 976 грн.
← купити
Металошукач Garrett Vortex VX9 8.5x11 Raider
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Металошукач Garrett Vortex VX9 8.5x11 Raider
Itbox.ua (Київ)
← купити
Металошукач Garrett Vortex VX9 8.5x11 Raider
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Garrett Металошукач Garrett Vortex VX9 8.5x11 Raider Black Blue
MTA.ua (Київ)
30 399 грн.
← купити
Металошукач Garrett Vortex VX9 8.5x11 Raider
Rozetka.ua (Київ)
34 329 грн.
← купити
Металошукач Garrett Vortex VX9 8.5?11 Raider Special
Mexter.com.ua (Київ)
30 965 грн.
← купити
Металошукач Garrett Vortex VX9 8.5x11 Raider SPECIAL
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Garrett Vortex VX9, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: металошукач Garrett Vortex VX9. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на металошукач Garrett Vortex VX9 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія