шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни38Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кишеня для накопичувача Gembird EE2-U2S-5 за ціною від 195 грн.

Характеристики та опис Gembird EE2-U2S-5

Габарити (мм): 127x75x13; Джерело живлення: USB порт; Матеріал: метал; Підключення: USB-A 2.0; Інтерфейс накопичувача: SATA 3; Форм-фактор накопичувача: 2.5"; Тип: зовнішній
Колір
Тип
зовнішній
Форм-фактор накопичувача
2.5"
Інтерфейс накопичувача
SATA 3
Підключення
USB-A 2.0
Матеріал
метал
Джерело живлення
USB порт
Габарити
127x75x13 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 195  до 499 грн.
Зовнішня кишеня Gembird для підключення SATA HDD 2.5", USB 2.0, Black (EE2-U2S-5) EE2-U2S-5
Click.ua (Київ)
200 грн.
← купити
Gembird EE2-U2S-5
Mallprix.com (Київ)
208 грн.
← купити
Зовнішня кишеня Gembird USB 2.0 Enclosure for 2.5'' (EE2-U2S-5) Black EE2-U2S-5
Telemart.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Кишеня зовнішня Gembird EE2-U2S-5
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Внешний карман 2.5", USB2.0, черный Gembird (EE2-U2S-5)
Nkt.ua (Київ)
195 грн.
← купити
Gembird EE2-U2S-5
AKS.ua (Київ)
← купити
Карман внешний Gembird EE2-U2S-5 2.5" USB 2.0 black
Bigmo.com.ua (Дніпро)
238 грн.
← купити
Gembird EE2-U2S-5 A47345
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Зовнішня кишеня Gembird для HDD 2.5" USB 2.0 (EE2-U2S-5)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
249 грн.
← купити
Кишеня зовнішня GEMBIRD EE2-U2S-5
Comtrading.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Зовнішня кишеня Gembird для підключення SATA HDD 2.5", USB 2.0, Black (EE2-U2S-5) UA EE2-U2S-5
Sota.store (Київ)
221 грн.
← купити
Зовнішня кишеня Gembird для HDD 2.5" USB 2.0 (EE2-U2S-5)
MAUDAU (Київ)
282 грн.
← купити
Gembird Зовнішня кишеня для диска Gembird EE2-U2S-5 Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Зовнішня кишеня Gembird для підключення SATA HDD 2.5`, USB 2.0, Black (EE2-U2S-5) EE2-U2S-5
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
310 грн.
← купити
Зовнішній карман Gembird для HDD 2.5" USB 2.0 (EE2-U2S-5)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кишеня зовнішня Gembird EE2-U2S-5
MAUDAU (Київ)
307 грн.
← купити
Кишеня зовнішня Gembird EE2-U2S-5 2.5" USB 2.0 black
MAUDAU (Київ)
281 грн.
← купити
Зовнішній карман Gembird 2.5 SATA, USB 2.0 (EE2-U2S-5)
Rozetka.ua (Київ)
229 грн.
← купити
Кишеня зовнішня Gembird EE2-U2S-5
Rozetka.ua (Київ)
292 грн.
← купити
Зовнішня кишеня Gembird для підключення SATA HDD 2.5", USB 2.0, Black (EE2-U2S-5)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кишеня зовнішня 2.5'' Gembird EE2-U2S-5 для жорстких SATA дисків, USB 2.0 інтерфейс, чорний
Rozetka.ua (Київ)
295 грн.
← купити
Зовнішня кишеня Gembird для HDD 2.5" USB 2.0 (EE2-U2S-5)
Rozetka.ua (Київ)
369 грн.
← купити
Кишеня зовнішня Gembird EE2-U2S-5
Rozetka.ua (Київ)
236 грн.
← купити
Зовнішня кишеня Gembird для підключення SATA HDD 2.5", USB 2.0, Black (EE2-U2S-5)
Rozetka.ua (Київ)
301 грн.
← купити
Кишеня зовнішня Gembird EE2 U2S 5
Rozetka.ua (Київ)
377 грн.
← купити
Зовнішній карман Gembird для HDD 2.5" USB 2.0 (EE2-U2S-5)
Rozetka.ua (Київ)
294 грн.
← купити
Зовнішня кишеня Gembird 2.5" USB2.0 Black (EE2-U2S-5) [124676]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кишеня HDD 2.5" Gembird EE2-U2S-5 Black SATA USB2.0
Rozetka.ua (Київ)
212 грн.
← купити
Кишеня зовнішня Gembird EE2-U2S-5
Rozetka.ua (Київ)
349 грн.
← купити
Кишеня зовнішня Gembird EE2-U2S-5
Rozetka.ua (Київ)
316 грн.
← купити
Кишеня зовнішня Gembird EE2-U2S-5 (198754)
Rozetka.ua (Київ)
348 грн.
← купити
Кишеня зовнішня Gembird EE2-U2S-5
Rozetka.ua (Київ)
319 грн.
← купити
Кишеня зовнішня 2.5'' Gembird EE2-U2S-5 для жорстких SATA дисків, USB 2.0 інтерфейс, чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кишеня зовнішня Gembird, чорна, 2.5', USB 2.0, 1xSATA, алюмінієвий корпус (EE2-U2S-5)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кишеня зовнішня Gembird EE2-U2S-5
Rozetka.ua (Київ)
365 грн.
← купити
Кишеня зовнішня Gembird EE2-U2S-5
Rozetka.ua (Київ)
335 грн.
← купити
Зовнішня кишеня Gembird EE2-U2S-5 для 2.5 SATA дисків
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кишеня зовнішня Gembird EE2-U2S-5
Rozetka.ua (Київ)
360 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gembird EE2-U2S-5, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кишеня для накопичувача Gembird EE2-U2S-5. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кишеня для накопичувача Gembird EE2-U2S-5 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія