шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Gembird GHS-05

Ціни76Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити навушники Gembird GHS-05 за ціною від 288 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Gembird GHS-05

Вага (г): 250; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Чутливість (дБ): 102; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Довжина кабелю (м): 2; Підведення кабелю: односторонній; mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: дротові; повнорозмірні Over-Ear; Конструкція: накладні, закриті
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю2 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість102 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Частотний діапазон20 – 16000 Гц
Чутливість-40 дБ
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Вага250 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 288  до 739 грн.
Gembird Накладні навушники Gembird ghs-05-o
MTA.ua (Київ)
369 грн.
← купити
Навушники Gembird GHS-05-O
Artline.ua (Київ)
389 грн.
← купити
Гарнітура Gembird GHS-05-O Black/Orange
Ktc.ua (Рівне)
339 грн.
← купити
Навушники Gembird GHS-05-B Black-Blue (GHS-05-B)
Itbox.ua (Київ)
336 грн.
← купити
Гарнітура Gembird GHS-05-O Black/Orange
Click.ua (Київ)
335 грн.
← купити
Gembird GHS-05-B
Mallprix.com (Київ)
360 грн.
← купити
Навушники Gembird GHS-05-B Black-Blue (GHS-05-B)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Gembird GHS-05-B
Saren.com.ua (Львів)
447 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Gembird GHS-05-B
Semtech.com.ua (Луцьк)
443 грн.
← купити
Геймерська гарнітура Gembird GHS-05-B Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Gembird GHS-05-B Black UA
Sota.store (Київ)
354 грн.
← купити
Навушники Gembird GHS-05-B Black
Zhuk.ua (Київ)
288 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном GHS-05-O, ігрові, регулятор гучності, чорний з оранжевим (GHS-05-O)
Nkt.ua (Київ)
340 грн.
← купити
Gembird GHS-05-B Black/Blue
AKS.ua (Київ)
364 грн.
← купити
Навушники Gembird GHS-05-B Black-Blue (GHS-05-B)
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Гарнитура Gembird GHS-05-B black-blue
Bigmo.com.ua (Дніпро)
407 грн.
← купити
Gembird GHS-05-B — Ігрові навушники з мікрофоном, регулятором гучності, 3.5 мм mini-Jack, чорні з синім
Comtrade.ua (Київ)
357 грн.
← купити
Навушники Gembird Black-Blue GHS-05-B
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Гарнітура провідна ігрова Gembird GHS-05-O
Comtrading.ua (Київ)
624 грн.
← купити
Gembird GHS-05-B Black GHS-05-BBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура Gembird GHS-05-B Black (GHS-05-B)
MAUDAU (Київ)
433 грн.
← купити
Gembird GHS-05-O Black/Orange
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Gembird Black-Blue GHS-05-B
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Gembird Накладні навушники Gembird GHS-05-B Black Blue
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники Gembird GHS-05-B
Artline.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Gembird GHS-05-B Black/Blue
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Гарнітура Gembird GHS-05-B Black
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники Gembird GHS-05-O
Itbox.ua (Київ)
← купити
Gembird GHS-05-O
Mallprix.com (Київ)
← купити
Геймерська гарнітура Gembird GHS-05-O Black-Orange
Vodafone.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Гарнітура Gembird GHS-05-B Black
Nkt.ua (Київ)
330 грн.
← купити
Навушники Gembird GHS-05-O
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Gembird GHS-05-O Black/Orange
Zhuk.ua (Київ)
293 грн.
← купити
Gembird GHS-05-O — Ігрові навушники з мікрофоном, регулятор гучності, чорні з помаранчевим
Comtrade.ua (Київ)
388 грн.
← купити
Гарнітура Gembird GHS-05-B Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
429 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Gembird GHS-05-B
Zaua.store (Львів)
440 грн.
← купити
Чорна гарнітура Gembird GHS-05-B
Comtrading.ua (Київ)
619 грн.
← купити
Gembird GHS-05-O
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Gembird GHS-05-B
Timesport.com.ua (Львів)
437 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Gembird GHS-05-B
Tomdom.in.ua (Львів)
446 грн.
← купити
Ігрові навушники Gembird GHS-05-O
MAUDAU (Київ)
498 грн.
← купити
Гарнітура Gembird GHS-05-B Black
MAUDAU (Київ)
499 грн.
← купити
Навушники Gembird Black-Blue GHS-05-B
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура Gembird GHS-05-B black-blue
MAUDAU (Київ)
481 грн.
← купити
Gembird GHS-05-B Black
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Gembird GHS-05-B Black (GHS-05-B)
Rozetka.ua (Київ)
596 грн.
← купити
Навушники Gembird GHS-05-B Black-Blue (GHS-05-B)
Rozetka.ua (Київ)
483 грн.
← купити
Гарнітура Gembird GHS-05-B Black
Rozetka.ua (Київ)
319 грн.
← купити
Гарнітура Gembird GHS-05-B Black
Rozetka.ua (Київ)
542 грн.
← купити
Навушники Gembird GHS-05-O
Rozetka.ua (Київ)
618 грн.
← купити
Гарнітура Gembird GHS-05-B Black
Rozetka.ua (Київ)
589 грн.
← купити
Гарнітура Gembird GHS-05-B Black
Rozetka.ua (Київ)
348 грн.
← купити
Навушники Gembird GHS-05-O
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Gembird GHS-05-B Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Gembird Black-Orange GHS-05-O
Rozetka.ua (Київ)
570 грн.
← купити
Навушники Gembird GHS-05-B Black (GHS-05-B)
Rozetka.ua (Київ)
603 грн.
← купити
Гарнітура Gembird GHS-05-B Black
Rozetka.ua (Київ)
451 грн.
← купити
Навушники Gembird GHS-05-B Black (GHS-05-B)
Rozetka.ua (Київ)
587 грн.
← купити
Навушники Gembird ghs-05-o
Rozetka.ua (Київ)
527 грн.
← купити
Навушники Gembird ghs-05-b Black
Rozetka.ua (Київ)
519 грн.
← купити
Навушники Gembird GHS-05-O[76850]
Rozetka.ua (Київ)
457 грн.
← купити
Навушники Gembird GHS-05-B - (GHS-05-B)[3678]
Rozetka.ua (Київ)
456 грн.
← купити
Ігрові навушники Gembird GHS-05-O
Rozetka.ua (Київ)
538 грн.
← купити
Гарнітура Gembird GHS-05-B Black
Rozetka.ua (Київ)
482 грн.
← купити
Навушники Gembird GHS-05-B Blue
Rozetka.ua (Київ)
739 грн.
← купити
Навушники Gembird GHS-05-O
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура Gembird GHS-05-B Black (GHS-05-B)
Rozetka.ua (Київ)
525 грн.
← купити
Ігрова гарнітура Gembird GHS-05-O Black-Orange (GHS-05-O)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна гарнітура Gembird GHS-05-B
Rozetka.ua (Київ)
452 грн.
← купити
Навушники Gembird GHS-05-B Black-Blue (GHS-05-B) GEMBIRD GHS-05-B 1045132
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Gembird GHS-05-O GEMBIRD GHS-05-O 921030
Rozetka.ua (Київ)
402 грн.
← купити
Гарнітура Gembird GHS-05-B Black
Rozetka.ua (Київ)
455 грн.
← купити
Навушники Gembird GHS-05-O
Rozetka.ua (Київ)
540 грн.
← купити
Навушники Gembird GHS-05-B Black-Blue (GHS-05-B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Gembird GHS-05-O
Rozetka.ua (Київ)
602 грн.
← купити
Навушники Gembird GHS-05-B Black-Blue (GHS-05-B)
Rozetka.ua (Київ)
601 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gembird GHS-05, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Gembird GHS-05. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Gembird GHS-05 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія