шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення Gembird MS-D2ST-01

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5
Купити підставка / кріплення Gembird MS-D2ST-01 за ціною від 1339 грн.

Характеристики та опис Gembird MS-D2ST-01

100x100 мм; Кріплення VESA: 75x75 мм; обертання; відхилення; регулювання глибини; поворот; Регулювання: нахил; Макс. навантаження (кг): 9; Макс. діагональ ("): 32; Мін. діагональ ("): 17; Кількість кріплень: для 2-х панелей; Тип: настільне кріплення
Колір
Тип
настільне кріплення
Кількість кріплень
для 2-х панелей
Мінімальна діагональ
17 "
Максимальна діагональ
32 "
Максимальне навантаження
9 кг
Регулювання
нахил
поворот
регулювання глибини
відхилення
обертання
Кріплення VESA
75x75 мм
100x100 мм
Приховане укладання дротів
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 339  до 2 034 грн.
Кронштейн для 2 моніторів Gembird MS-D2ST-01 17"- 32" (2-9 кг)
Secur.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Кронштейн GEMBIRD для 2 моніторів 17-32" 2-9 кг (MS-D2ST-01) MS-D2ST-01
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Кронштейн для 2-х моніторів 17-32" Gembird MS-D2ST-01 Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Ніжка-кронштейн Gembird MS-D2ST-01
Comtrading.ua (Київ)
1 541 грн.
← купити
Кронштейн Gembird MS-D2ST-01 Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Gembird MS-D2ST-01
COMFY.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Gembird MS-D2ST-01 MS-D2ST-01
MAUDAU (Київ)
1 554 грн.
← купити
Gembird Кронштейн для монітора Gembird MS-D2ST-01 Black
MTA.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Кронштейн Gembird MS-D2ST-01 MS-D2ST-01
Compx.ua (Київ)
1 339 грн.
← купити
Настільне кріплення для двох моніторів Gembird 17-32" 2-9 кг Black (MS-D2ST-01)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gembird MS-D2ST-01, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення Gembird MS-D2ST-01. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення Gembird MS-D2ST-01 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія