шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни169Опис Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити фен Gemei GM-4828 за ціною від 689 грн.
Відео 5Фото 5

Характеристики та опис Gemei GM-4828

автообертання насадки; Температурні режими: 3; Режими потужності: 3; Потужність (Вт): 1000; Тип пристрою: фен-мультистайлер
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Тип пристрою
фен-мультистайлер
Потужність
1000 Вт
Регулятор потужності / температури
сумісна
Режими потужності
3
Температурні режими
3
Покриття нагрівального елементу
кераміка
Функції
автообертання насадки
Насадки і комплектація
концентратор
щітка 2 шт
Поворот шнура на 360°
Довжина кабелю
2 м
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Хороший фен-браш для сушіння та укладки волосся.
21 грудня 2024, 16:23 #
Переваги:Тепле повітря, іонізація, зручний у використанні.

Недоліки:Як таких не помітила.

Коментар:Хороший фен-браш з трьома насадками: фен, щітка-браш широка та вузька.
Особливо класно підходить для зачіски типу "каре". Для укладки волосся саме те!
Фен з функцією іонізації гарно сушить волосся.
Є режим теплого повітря, що суттєвий "плюс".
Хороша бюджетна модель!

Автор:Софія   пользуюсь Gemei GM-4828 більше року

від 689  до 1 778 грн.
Стайлер фен-щётка Gemei Gm-4828 3 в 1 браш вращающаяся расческа
Allbattery.ua (Харків)
824 грн.
← купити
Фен щітка Gemei GM 4828
MAUDAU (Київ)
954 грн.
← купити
Фен гребінець, що обертається, з насадками Gemei GM-4828 повітряний стайлер для укладання волосся OD-mu8855201236
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
923 грн.
← купити
Фен-щітка стайлер для укладання браш з насадками Gemei GM-4828 з насадкою, що обертається (3 насадки 1000 Вт)
Rozetka.ua (Київ)
940 грн.
← купити
Стайлер фен-щётка Gemei Gm-4828 3 в 1 браш вращающаяся расческа красный Gemei Gm-4828 red
Allbattery.ua (Харків)
← купити
Фен-стайлер Gemei GM 4828
MAUDAU (Київ)
965 грн.
← купити
Фен-щітка Gemei GM-4828 стайлер 3 в 1 з насадками
MAUDAU (Київ)
1 033 грн.
← купити
Стайлер для укладання волосся Gemei GM-4828 з обертовою щіткою
MAUDAU (Київ)
909 грн.
← купити
Фен-щітка стайлер для волосся з обертанням та насадками Gemei GM 4828
Rozetka.ua (Київ)
1 050 грн.
← купити
Фен-щітка Gemei GM-4828 стайлер з функцією іонізації та керамічним покриттям з обертовою головкою 1000 Вт Коричневий/Чорний
Rozetka.ua (Київ)
758 грн.
← купити
Фен Щітка Gemei Gm-4828 Браш Стайлер гребінець Для Брашинга, Фен щітка 3 в 1, Фен браш Gemei
Rozetka.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Фен-щітка з обертанням 3 в 1 на 1000 Вт із трьома режимами Gemei GM-4828 та трьома насадками для укладання волосся Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 070 грн.
← купити
Фен щетка расческа для волос Gemei GM-4828 Стайлер с вращающейся насадкой 1000ВТ (V 1087)
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Стайлер Фен-Щітка Gemei Gm 4828 3 В 1 Гребінець, що обертається (17737)
Rozetka.ua (Київ)
1 006 грн.
← купити
Фен-щітка для волосся Gemei GM-4828 вращаючийся стайлер 3 в 1 1000 Вт
Rozetka.ua (Київ)
874 грн.
← купити
Фен для волосся 1000W Gemei GM-4828 Гребінець Чорний (ICL44)
Rozetka.ua (Київ)
1 013 грн.
← купити
Фен-щітка, стайлер з насадками Gemei GM-4828 з обертовою насадкою
Rozetka.ua (Київ)
1 778 грн.
← купити
Фен-щітка для волосся Gemei Gm-4828
Rozetka.ua (Київ)
1 085 грн.
← купити
Фен-щітка 1000Вт з 3 насадками для укладання волосся Gemei GM 4828 помаранчева нова
Rozetka.ua (Київ)
1 110 грн.
← купити
Фен-щітка, стайлер з насадками Gemei GM-4828 з обертовою насадкою
Rozetka.ua (Київ)
1 316 грн.
← купити
Стайлер фен-щітка для волосся з функцією обертання Gemei GM-4828 1000W 3 в 1
Rozetka.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Фен-щітка стайлер для укладання волосся Gemei GM-4828 3в1 с насадками 1000Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 631 грн.
← купити
Фен браш для волосся 3в1 Gemei GM 4828 1000Вт чорний з помаранчевим стайлер гребінець з обертанням для виправлення вирівнюва
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір фен-щітка стайлер 4 в 1 GEEMY GM-4828 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 150 грн.
← купити
Багатофункціональний фен-стайлер для волосся 3 в 1 Gemei GM 4828 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 114 грн.
← купити
Фен щітка Gemei GM-4828
Rozetka.ua (Київ)
838 грн.
← купити
Фен-щітка для укладання волосся Gemei GM-4828 Багатофункціональний стайлер для волосся з іонізатором 3 насадки 1000 Ват
Rozetka.ua (Київ)
929 грн.
← купити
Фен-щітка стайлер для укладання волосся Gemei GM-4828 3в1 с насадками 1000Вт
Rozetka.ua (Київ)
969 грн.
← купити
Фен-щітка для укладання волосся Gemei GM-4828 (FMV088)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен-щітка стайлер для укладання браш з насадками Gemei GM-4828 з насадкою, що обертається 3 насадки 1000 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 170 грн.
← купити
Стайлер фен-щітка Gemei Gm-4828 3 в 1 браш гребінець, що обертається червоний
Rozetka.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Стайлер фен-щітка Gemei Gm-4828 3 в 1 гребінець, що обертається
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен Щітка Gemei Gm-4828 Браш Стайлер гребінець Для Брашинга, Фен щітка 3 в 1, Фен браш Gemei
Rozetka.ua (Київ)
832 грн.
← купити
Фен-щітка GEMEI GM-4828 (ART:5442 - НФ-00007099)
Rozetka.ua (Київ)
945 грн.
← купити
Стайлер багатофункціональний Gemei з трьома насадками 1000Вт Чорно-помаранчевий (GM-4828)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен гребінець, що обертається, з насадками Gemei GM-4828 повітряний стайлер для укладання волосся
Rozetka.ua (Київ)
1 270 грн.
← купити
Повітряний стайлер для волосся Gemei GM-4828
Rozetka.ua (Київ)
1 241 грн.
← купити
Фен-щітка браш для волосся з 3 насадками Gemei GM-4828
Rozetka.ua (Київ)
998 грн.
← купити
Фен-стайлер професійний для укладки волосся Air Style Gemei Gm-4828 браш з 3-ма насадками та керамічним покриттям 1000 Вт чо
Rozetka.ua (Київ)
740 грн.
← купити
Повітряний Мультистайлер Gemei GM-4828 фен з насадками для волосся коричневий з чорним
Rozetka.ua (Київ)
930 грн.
← купити
Фен щітка стайлер з насадками Gemei GM-4828 браш з обертовою насадкою
Rozetka.ua (Київ)
870 грн.
← купити
Фен для волосся Чорний 3 в 1 Gemei GM-4828 1000W (SH7712472)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен-стайлер Gemei GM4828 3 в 1, 1000 Вт, обертові насадки, мультистайлер
Rozetka.ua (Київ)
989 грн.
← купити
Обертовий Фен Гребінець з насадками Gemei GM-4828 Повітряний Стайлер для Укладання Волосся
Rozetka.ua (Київ)
770 грн.
← купити
Багатофункціональний професійний потужний фен-стайлер GM 4828 Чорно-коричневий
Rozetka.ua (Київ)
1 057 грн.
← купити
Фен Стайлер Щітка Gemei GM-4828 з 3-ма Насадками для Укладання Волосся (з насадкою, що обертається)
Rozetka.ua (Київ)
890 грн.
← купити
Фен стайлер для волосся 3 в 1 GEMEI GM-4828 Orange 1000W
Rozetka.ua (Київ)
1 090 грн.
← купити
Фен для волосся Gemei GM-4828
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен-щітка, стайлер з насадками Gemei GM-4828 з насадкою, що обертається.
Rozetka.ua (Київ)
1 300 грн.
← купити
Фен щітка, повітряний мультистайлер з насадками Gemei GM 4828, 3 насадки для вирівнювання, завивки
Rozetka.ua (Київ)
990 грн.
← купити
Фен-щітка стайлер браш для волосся Gemei 1000 Вт GM-4828 з щіткою браш, що обертаються Помаранчевий/Чорний
Rozetka.ua (Київ)
925 грн.
← купити
Фен-плойка Gemei GM-4828
Rozetka.ua (Київ)
1 019 грн.
← купити
Фен-щітка для укладання волосся GEMEI GM-4828 ART:5442 - НФ-00007099
Rozetka.ua (Київ)
975 грн.
← купити
Фен-щітка GEMEI GM-4828(BCНФ-00007099)
Rozetka.ua (Київ)
996 грн.
← купити
Професійний фен стайлер для укладання волосся Gemei GM-4828, щітка, гребінець, браш з 3-х насадками, іонізацією та керамічни
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Щітка, що обертається, гребінець гребінець 3в1 Gemei GM-4828 1000 Вт випрямляч для укладання волосся стайлер з функцією іоні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен для волосся Gemei GM4828 1000 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 060 грн.
← купити
Універсальний обертовий фен щітка гребінець брас 3в1 Gemei GM-4828 1000 Вт стайлер з функцією іонізації, випрямляч для уклад
Rozetka.ua (Київ)
815 грн.
← купити
Фен-щітка стайлер з обертанням Gemei GM-4828 з функцією іонізації та керамічним покриттям 5442
Rozetka.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Фен-щітка Gemei GM 4828 стайлер для завивки волосся створення локонів гребінець, що обертається (6160)
Rozetka.ua (Київ)
1 004 грн.
← купити
Фен - щітка стайлер Gemei Gm-4828 гребінець для укладання і завивки волосся з насадками
Rozetka.ua (Київ)
1 122 грн.
← купити
Фен-щітка, стайлер з насадками Gemei GM-4828 з обертовою насадкою
Rozetka.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Фен мультистайлер гребінець для волосся з 3 насадками Gemei GM 4828
Rozetka.ua (Київ)
825 грн.
← купити
Фен-щітка для Укладання волосся Gemei GM-4828 Повітряний обертовий Стайлер Фен-гребінець Браш 3 в 1 (GM4828)
Rozetka.ua (Київ)
1 250 грн.
← купити
Стайлер багатофункційний Gemei GM-4828 3в1 1000 Вт чорний
Rozetka.ua (Київ)
985 грн.
← купити
Фен-щітка Gemei GM-4828 / 1000W
Rozetka.ua (Київ)
889 грн.
← купити
Фен професійний для укладки волосся Air Style Gemei Gm-4828 браш з 3-ма насадками та керамічним покриттям 1000 Вт
Rozetka.ua (Київ)
750 грн.
← купити
Повітряний мультистайлер для волосся з насадками Gemei GM-4828 Фен для укладання браш щітка стайлер
Rozetka.ua (Київ)
1 535 грн.
← купити
Фен-стайлер для волосся з 3 насадками з обертанням Gemei GM 4828
Rozetka.ua (Київ)
1 100 грн.
← купити
Повітряний стайлер для волосся Gemei GM-4828
Rozetka.ua (Київ)
1 243 грн.
← купити
Фен Щітка Gemei Gm-4828 3 в 1
Rozetka.ua (Київ)
905 грн.
← купити
Фен щітка стайлер Gemei gm-4828 3 в 1 з насадками та обертанням Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Фен-щітка для волосся Gemei GM-4828 3в1
Rozetka.ua (Київ)
1 255 грн.
← купити
Фен-щітка Gemei GM-4828 обертовий брашинг 1000 Вт, 3 насадки для укладки волосся
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Багатофункціональний фен-щітка стайлер для волосся Gemei GM-4828 3в1 1000W
Rozetka.ua (Київ)
1 072 грн.
← купити
Фен-щітка для укладання волосся Gemei Gm-4828 Стайлер 3в1, що обертається з керамічним покриттям 1000Вт
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен-щітка стайлер для укладання браш з насадками Gemei GM-4828 з насадкою, що обертається.
Rozetka.ua (Київ)
1 095 грн.
← купити
Фен-щітка стайлер для укладання браш з насадками Gemei GM-4828 з насадкою, що обертається 3 насадки 1000 Вт
Rozetka.ua (Київ)
879 грн.
← купити
Фен для волосся Gemei GM-4828 1000W 3 в 1 Чорний (SN9QI13142)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен щітка гребінець браш з обертанням 3в1 Gemei GM-4828 1000 Вт для укладання волосся з функцією іонізації та керамічним пок
Rozetka.ua (Київ)
1 200 грн.
← купити
Фен гребінець, що обертається, з насадками Gemei GM-4828 повітряний стайлер для укладання волосся
Rozetka.ua (Київ)
971 грн.
← купити
Фен для волосся Gemei GM 4828 з 3 насадками та 3 режимами температури
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен Щітка Gemei Gm-4828 Браш Стайлер Обертова Щітка Для Брашінга
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен Щітка Gemei Gm-4828 Браш Стайлер Гребінець, Що обертається, Для Брашинга Червоний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Стайлер фен - щітка для волосся Gemei GM-4828
Rozetka.ua (Київ)
1 074 грн.
← купити
Фен щітка для волосся професійний стайлер Gemei GM-4828 з насадкою що обертається.
Rozetka.ua (Київ)
977 грн.
← купити
Багатофункціональний фен щітка для волосся Gemei Gm-4828 (1756375749)
Rozetka.ua (Київ)
984 грн.
← купити
Професійний фен-стайлер для укладки волосся Air Style Gemei Gm-4828, щітка, гребінець, браш з 3 насадками, керамічне покритт
Rozetka.ua (Київ)
939 грн.
← купити
Фен-щітка для волосся Gemei GM-4828 3в1 1000W
Rozetka.ua (Київ)
689 грн.
← купити
Фен-щітка для волосся Gemei GM-4828 1000W (4828FNGM)
Rozetka.ua (Київ)
736 грн.
← купити
Стайлер фен-щітка для волосся Gemei GM-4828 обертовий фен-браш 1000 Вт
Rozetka.ua (Київ)
871 грн.
← купити
Фен - щітка для волосся Gemei GM-4828
Rozetka.ua (Київ)
715 грн.
← купити
Стайлер многофункциональный Gemei GM-4828 3в1 1000 Вт черный
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен-щітка для укладання волосся мультистайлер Gemei GM-4828 3 в 1 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 175 грн.
← купити
Фен-щітка Gemei GM-4828 Мультистайлер 3 в1 з обертанням для укладання волосся
Rozetka.ua (Київ)
1 069 грн.
← купити
Фен-щітка Gemei GM-4828 з насадкою, що обертається
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен щітка Gemei Gm-4828 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
855 грн.
← купити
Обертовий фен гребінець з насадками Gemei GM-4828
Rozetka.ua (Київ)
1 120 грн.
← купити
Фен-щітка для волосся (стайлер) Gemei GM-4828
Rozetka.ua (Київ)
829 грн.
← купити
Фен-щітка стайлер з обертовою насадкою 1000 Вт Gemei GM-4828 Фен браш з 3 насадками
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Багатофункціональний фен-стайлер для волосся 3 в 1 Gemei GM-4828 оранжевий з чорним
Rozetka.ua (Київ)
885 грн.
← купити
Фен Щітка Gemei Gm-4828 Браш Стайлер гребінець Для Брашинга, Фен щітка 3 в 1, Фен браш Gemei
Rozetka.ua (Київ)
773 грн.
← купити
Фен-щітка Gemei GM-4828 3 в 1 1000 Вт з іонізацією, стайлер для волосся з обертовим брашем, фен гребінець для укладання та о
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Фен щітка стайлер з насадками Gemei GM-4828
Rozetka.ua (Київ)
719 грн.
← купити
Фен-щітка для Укладки волосся Обертовий повітряний Стайлер Фен-гребінець Браш 3 в 1 Gemei GM-4828 Original
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Стайлер для укладання волосся Фен-Щітка Гребінець, що обертається Gemei Gm 4828 3в1 1000 Вт
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен - стайлер для волосся гребінець для волосся Gemei GM 4828 мультистайлер для укладання волосся з 3 насадками
Rozetka.ua (Київ)
957 грн.
← купити
Фен-щітка, стайлер c насадками Gemei GM-4828 з поворотною насадкою
Rozetka.ua (Київ)
1 301 грн.
← купити
Стайлер для волосся 3в1 фен щітка з насадками 1000Вт Gemei GM-4828
Rozetka.ua (Київ)
789 грн.
← купити
Стайлер керамічний фен-щітка для волосся Gemei GM-4828
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен мультистайлер гребінець для волосся з 3 насадками Gemei GM 4828
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен-щітка браш для волосся з 3 насадками 1000Вт, Gemei GM-4828 / Стайлер для волосся 3в1 / Стайлер для завивки
Rozetka.ua (Київ)
1 131 грн.
← купити
Фен щітка для брашингу Gemei Gm-4828
Rozetka.ua (Київ)
1 111 грн.
← купити
Стайлер фен — щітка для волосся Gemei GM-4828
Rozetka.ua (Київ)
1 081 грн.
← купити
Обертовий фен гребінець із насадками Gemei GM-4828 повітряний стайлер для укладання волосся 1000 W
Rozetka.ua (Київ)
1 040 грн.
← купити
Фен гребінець, що обертається, з насадками браш концентратор Gemei GM-4828 повітряний стайлер для укладання волосся
Rozetka.ua (Київ)
893 грн.
← купити
Багатофункціональний стайлер фен щітка для волосся GEMEI GM-4828 Мультистайлер з насадками для укладання волосся
Rozetka.ua (Київ)
926 грн.
← купити
Rozetka.ua (Київ)
850 грн.
← купити
Фен гребінець-стайлер з насадками 1000 W Мережа 220 В Gemei GM-4828 3 насадки та режими роботи, для будь-яких типів волосся
Rozetka.ua (Київ)
1 104 грн.
← купити
Фен-щітка браш з обертанням стайлер для волосся Gemei GM-4828 1000 Вт з насадками і холодним обдуванням, фен для сушіння та
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Багатофункціональний Фен щітка крутиться обертається Gemei GM 4828 1000 вт стайлер для сушіння волосся
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Стайлер для укладання волосся що обертається Gemei GM-4828 фен браш з 3 насадками
Rozetka.ua (Київ)
1 125 грн.
← купити
Фен-щітка Gemei GM 4828 з насадками, з щіткою, що обертається 1000 Вт з функцією іонізації
Rozetka.ua (Київ)
819 грн.
← купити
Фен-стайлер для волосся з 3 насадками Gemei GM 4828
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Фен-щітка стайлер з 3 насадками Gemei GM-4828 з обертовою насадкою
Rozetka.ua (Київ)
875 грн.
← купити
Фен-щітка стайлер з 3 насадками Gemei GM-4828 з обертовою насадкою
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен з насадками, що обертаються Gemei GM 4828
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен Щітка Gemei Gm-4828 Браш Стайлер гребінець, що обертається, для брашинга
Rozetka.ua (Київ)
1 055 грн.
← купити
Фен-стайлер для волосся з 3 насадками Gemei GM 4828
Rozetka.ua (Київ)
1 078 грн.
← купити
Фен-щітка стайлер гребінець браш для укладання з насадками Gemei GM-4828 з обертанням 1000 Вт
Rozetka.ua (Київ)
857 грн.
← купити
Фен-щітка стайлер для укладання з насадками Gemei GM-4828 з насадкою, що обертається (D-2019091042)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен-щітка GEMEI GM-4828 ART:5442 - НФ-00007099
Rozetka.ua (Київ)
955 грн.
← купити
Фен-щітка для укладання волосся 3 в 1 Gemei GM-4828
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен для волосся Gemei GM 4828 з 3 насадками та 3 режимами температури
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен щітка для волосся 3 в 1 Gemei GM-4828 потужність 1000 Вт три насадки
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен-щітка для волосся Gemei GM-4828 вращаючийся стайлер 3 в 1 1000 Вт
Rozetka.ua (Київ)
924 грн.
← купити
Фен - щітка з обертовою насадкою для укладання волосся Gemei GM-4828 з насадками Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен-щітка Gemei GM-4828 Мультистайлер 3в1 з обертанням для укладання волосся Набір різнокольорових гумок для волосся 6шт 5см
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Стайлер Gemei GM-4828 фен щітка з обертовою насадкою та змінними насадками
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен для волосся Gemei GM-4828 1000W Чорний Гребінець (FG22)
Rozetka.ua (Київ)
928 грн.
← купити
Фен-щітка стайлер для укладання браш з насадками Gemei GM-4828 з насадкою, що обертається (3 насадки 1000 Вт)
Rozetka.ua (Київ)
860 грн.
← купити
Фен гребінець, що обертається, з насадками Gemei GM-4828
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Обертовий фен гребінець з насадками Gemei GM-4828 повітряний стайлер для укладання волосся
Rozetka.ua (Київ)
1 115 грн.
← купити
Фен стайлер для волосся 3 в 1 GEMEI GM-4828 Orange 1000W
Rozetka.ua (Київ)
869 грн.
← купити
Багатофункціональний стайлер фен - щітка для волосся Gemei GM-4828 Мультистайлер з насадками для укладання волосся
Rozetka.ua (Київ)
992 грн.
← купити
Стайлер - фен для волосся Gemei GM-4828 Фен щітка для укладання Мультистайлер РР
Rozetka.ua (Київ)
790 грн.
← купити
Фен-стайлер для укладання волосся з насадками Gemei GM-4828 1000 Вт (4-1077333037)
Rozetka.ua (Київ)
1 080 грн.
← купити
Фен Щітка Gemei Gm-4828 Браш Стайлер гребінець Для Брашинга, Фен щітка 3 в 1, Фен браш Gemei
Rozetka.ua (Київ)
932 грн.
← купити
Стайлер Фен-Щітка Gemei Gm-4828 3 В 1 Браш гребінець Фен з функцією повороту
Rozetka.ua (Київ)
835 грн.
← купити
Фен — стайлер для волосся 3 в 1 GEMEI GM4828 · Розчіска, що обертається, для укладання волосся
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен-щітка, стайлер з насадками Gemei GM-4828 з обертовою насадкою
Rozetka.ua (Київ)
820 грн.
← купити
Фен-щітка стайлер для укладання браш з насадками Gemei GM-4828 з насадкою, що обертається (3 насадки 1000 Вт)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повітряний стайлер для волосся Gemei GM-4828
Rozetka.ua (Київ)
1 118 грн.
← купити
Фен-щітка для Укладки волосся Обертовий повітряний Стайлер Фен-гребінець Браш 3 в 1 Gemei GM-4828 Original
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен-щітка 3 в 1 Gemei GM-4828 – обертальний стайлер для укладання та сушіння волосся, стайлер з трьома насадками для різних
Rozetka.ua (Київ)
792 грн.
← купити
Фен-щітка стайлер Gemei GM-4828 3 насадки 1000 Вт, обертання насадки, укладка та об'єм
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен для волосся Gemei GM-4828 1000W 3 в 1 Чорний (14828FNGM02896) TIN66
Rozetka.ua (Київ)
851 грн.
← купити
Фен щітка, мультистайлер c насадками Gemei GM 4828 повітряний стайлер
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен-щітка для волосся 3в1 Gemei GM-4828
Rozetka.ua (Київ)
1 029 грн.
← купити
Мультистайлер для волосся Gemei GM-4828 з феном 1000W Black/Gold (301708)
Rozetka.ua (Київ)
1 157 грн.
← купити
Фен-щітка, стайлер з насадками Gemei GM-4828 з обертовою насадкою
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мультистайлер для волосся фен з насадками, що обертаються Gemei GM-4828
Rozetka.ua (Київ)
1 275 грн.
← купити
Фени стайлери для волосся Gemei Фен гребінець для укладання волосся GM-4828
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен гребінець, що обертається, з насадками Gemei GM-4828 повітряний стайлер для укладання волосся
Rozetka.ua (Київ)
1 165 грн.
← купити
Фен гребінець 3в1 Gemei GM-4828 1000 Вт 482878953
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен для волосся Gemei GM-4828, Чорно-оранжевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен-стайлер для волосся Gemei GM 4828
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен-щітка для укладання волосся Gemei Gm-4828 Стайлер 3в1, що обертається з керамічним покриттям 1000Вт
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен Щітка Gemei Gm-4828 Браш Стайлер Гребінець Для Брашинга, Фен щітка 3 в 1, Фен браш Gemei
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gemei GM-4828, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Gemei GM-4828. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Gemei GM-4828 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія