шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити машинка для стрижки волосся Gemei GM-6605 за ціною від 368 грн.
Відео 2Фото 5

Характеристики та опис Gemei GM-6605

Порт для заряджання на корпусі: USB-C; Час роботи (хв): 60; Матеріал /покриття лез: нержавіюча сталь; Довжина стрижки (мм): до 9; Фікс. гребені (прямі) (шт.): 3; Функції насадок/головок: ніж для стрижки; Основне призначення: машинка для стрижки
Колір
Функції насадок/головок
ніж для стрижки
Фіксовані гребені (прямі)
3 шт. / 1.5, 6, 9 мм /
Довжина стрижки
до 9 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 368  до 730 грн.
Професійна окантувальна машинка GEEMY GM-6605 для стрижки волосся, окантовки, бороди та вусів
Rozetka.ua (Київ)
391 грн.
← купити
Окантувальна машинка GEEMY GM-6605 для стрижки волосся, окантовки, бороди та вусів
Rozetka.ua (Київ)
368 грн.
← купити
Професійна окантувальна машинка GEEMY GM-6605 для стрижки волосся, окантовки, бороди CK-564 та вусів
Rozetka.ua (Київ)
654 грн.
← купити
Тример-машинка для стриження волосся бороди та вусів Geemy GM-6605
Rozetka.ua (Київ)
580 грн.
← купити
Тример для окантовки та стрижки Geemy GM-6605 black
Rozetka.ua (Київ)
567 грн.
← купити
Професійна окантовна машинка GEEMY GM-6605 для стриження волосся, окантовки, бороди та вусів
Rozetka.ua (Київ)
619 грн.
← купити
Триммер для стрижки волосся Geemy GM-6605, акумуляторний, нержавіюча сталь, 40 хв роботи
Rozetka.ua (Київ)
609 грн.
← купити
Машинка для стрижки акумуляторна Geemy GM-6605 3 Вт чорна
Rozetka.ua (Київ)
428 грн.
← купити
Тример машинка для стрижки волосся Geemy GM-6605 професійна акумуляторна 8834
Rozetka.ua (Київ)
379 грн.
← купити
Машинка для стрижки Hair Trimmer Geemy GM-6605 машинка окантувальна, тример чоловічий
Rozetka.ua (Київ)
417 грн.
← купити
Машинка для стрижки Geemy GM-6605 бездротова
Rozetka.ua (Київ)
375 грн.
← купити
Професійна окантувальна машинка GEEMY GM-6605 для стрижки волосся, окантовки, бороди та вусів
Rozetka.ua (Київ)
449 грн.
← купити
Тример-машинка для стрижки волосся бороди та вусів Geemy GM-6605
Rozetka.ua (Київ)
629 грн.
← купити
Машинка для стрижки GEEMY GM-6605
Rozetka.ua (Київ)
455 грн.
← купити
Триммер для стрижки GEEMY GM-6605 з акумулятором до 60 хвилин роботи
Rozetka.ua (Київ)
496 грн.
← купити
Професійна окантувальна машинка Geemy GM-6605 для стрижки волосся
Rozetka.ua (Київ)
414 грн.
← купити
Машинка для стрижки Geemy GM6605 з насадками / Тример для стрижки волосся, бороди та вусів
Rozetka.ua (Київ)
602 грн.
← купити
Професійна окантувальна машинка GEEMY GM-6605 для стрижки волосся, окантовки, бороди та вусів
Rozetka.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Професійна машинка для стриження Hair Trimmer Geemy GM-6605 машинка окантовна
Rozetka.ua (Київ)
416 грн.
← купити
Професійна окантувальна машинка GEEMY GM-6605 для стрижки волосся. окантовки, бороди та вусів.
Rozetka.ua (Київ)
730 грн.
← купити
Тример для окантовки та стрижки Geemy GM-6605 black
Rozetka.ua (Київ)
508 грн.
← купити
Професійна стрижкова машинка Geemy GM-6605 з акумулятором нержавіюче сталеве лезо компактна легка 3 Вт
Rozetka.ua (Київ)
431 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gemei GM-6605, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: машинка для стрижки волосся Gemei GM-6605. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на машинка для стрижки волосся Gemei GM-6605 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія