шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити фен GHD Duet Style за ціною від 13000 грн.
Відео 7Фото 13

Характеристики та опис GHD Duet Style

автоматичне вимкнення; іонізація; Регулювання температури (°C): 185; Температурні режими: 1; Тип пристрою: випрямляч-феном
Колір
Тип пристрою
випрямляч-феном
Температурні режими
1
Регулювання температури
185 °C
Функції
іонізація
автоматичне вимкнення / через 30 хвилин /
Насадки і комплектація
випрямляч
Поворот шнура на 360°
Довжина кабелю
2.7 м
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 13 000  до 23 899 грн.
Випрямляч для волосся GHD Duet Style White
Saren.com.ua (Львів)
13 854 грн.
← купити
Випрямляч для волосся GHD Duet Style Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
21 017 грн.
← купити
Стайлер з гарячим повітрям без коробки GHD DUET STYLE 2-В-1 БІЛИЙ
Rozetka.ua (Київ)
13 000 грн.
← купити
Випрямляч для волосся GHD Duet Style Black
Redprice.sale (Львів)
21 014 грн.
← купити
Випрямляч для волосся GHD Duet Style Black
Timesport.com.ua (Львів)
21 011 грн.
← купити
Випрямляч для волосся GHD Duet Style Black
Tomdom.in.ua (Львів)
21 020 грн.
← купити
Випрямляч для волосся GHD Duet Style Black
Saren.com.ua (Львів)
21 887 грн.
← купити
Стайлер (випрямляч) GHD Duet Style Pink
Tomdom.in.ua (Львів)
22 002 грн.
← купити
Стайлер (випрямляч) GHD Duet Style Pink
Saren.com.ua (Львів)
22 003 грн.
← купити
Випрямляч для волосся GHD Duet Style White
Redprice.sale (Львів)
23 893 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GHD Duet Style, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен GHD Duet Style. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен GHD Duet Style у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія