шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Gigabyte AERO X16 1VH [1VH93USC94AH]

Конфігурації і ціни 202Відгуки  Обговорення1Корисне6Аксесуари
Купити ноутбук Gigabyte AERO X16 1VH (1VH93USC94AH) за ціною від 63999 грн.
Відео 10Фото 17

Серия Gigabyte AERO X16 1VH

Модифікації Gigabyte AERO X16 1VH 11
Характеристики [1VH93USC94AH]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Ryzen AI
Тактова частота
2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
355x251x20 мм
Вага
2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  72500 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93CZC94AH
від 63 999 грн.
Gigabyte AERO X16 1TH
1TH93USC94AH
від 59 399 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93UAC94AH
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93EEC94AH
від 55 449 грн.
Gigabyte AERO X16 1TH
1TH93UAC94AH
від 62 699 грн.
Gigabyte AERO X16 1WH
1WH93USC94AH
від 66 599 грн.
Gigabyte AERO X16 1TH
1TH93EE894AH
від 50 399 грн.
Acer Nitro V 16S AI ...
ANV16S-41-R2 AJ
від 70 999 грн.
Gigabyte AERO X16 1TH
1TH93EEC94AH
від 55 999 грн.
Gigabyte GAMING A16 ...
5THP3EE893SD
від 43 648 грн.
5VHP3EE893SH
від 50 729 грн.
MSI Cyborg A15 AI B2...
B2HWFKG-006U S
від 61 519 грн.
3VHK3EE893SH
від 51 440 грн.
3THK3EE893SH
від 48 959 грн.
ANV16S-41-R5 6W
від 56 999 грн.
5VHP3EE893SD
від 48 744 грн.
Lenovo LOQ 15ARP10E
83S000ETRA
від 53 251 грн.
Lenovo LOQ 15ARP10E
83S000EXRA
від 44 622 грн.
B2HWEKG-227X UA
від 57 448 грн.
3THK3UA893SD
від 53 999 грн.
B2HWFKG-232X UA
від 64 722 грн.
3VHK3EE8913S D
від 68 999 грн.
B2HWFKG-037X UA
від 65 828 грн.
3VHK3UA864SD
B2HWFKG-226X UA
від 65 351 грн.
3THK3UA894SD
Asus TUF Gaming A16 ...
FA617NT-A16. R77700
від 49 840 грн.
FA607NUQ-RL0 09W
від 64 530 грн.
FA617XS-N403 6W
від 64 999 грн.
FA617XS-N303 2W
від 60 999 грн.

Gigabyte Aero X16 Review: Capable hardware, compromised experience | Tom's Hardw
Огляд та тестування 16″ Copilot+ PC-ноутбука Gigabyte Aero X16 (EG61H) на базі п
Gigabyte AERO X16 EG61H
від 63 999 грн.
GIGABYTE AERO X16 1VH Black (1VH93USC94AH)
iTMag.ua (Київ)
63 999 грн.
← купити
GIGABYTE AERO X16 1VH Black (1VH93USC94AH)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
GIGABYTE AERO X16 1VH Black (1VH93USC94AH) 1VH93USC94AH
Geekabyte.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte 1VH93USC94AH, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Gigabyte AERO X16 1VH (1VH93USC94AH). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Gigabyte AERO X16 1VH (1VH93USC94AH) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія