шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Gigabyte GAMING A16 5TH [5THP3EE893SD]

Конфігурації і ціни 101Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук Gigabyte GAMING A16 5TH (5THP3EE893SD) за ціною від 44235 грн.
Фото 10

Серия Gigabyte GAMING A16 5TH

Модифікації Gigabyte GAMING A16 5TH 1
Где купить? [5THP3EE893SD]
Характеристики [5THP3EE893SD]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
358x263x23 мм
Вага
2.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  50000 грн.    до  72500 грн.
Acer Nitro V 16 ANV1...
ANV16-61-R9M V
від 59 999 грн.
ANV16-61-R8U E
від 60 499 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JGCTO1WW-0 1
від 57 379 грн.
Gigabyte AERO X16 1TH
1TH93USC94AH
від 59 399 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93USC94AH
від 63 999 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93CZC94AH
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG007PUS
від 51 255 грн.
Gigabyte GAMING A16 ...
5VHP3EE893SH
від 52 124 грн.
HP Victus 16-s0000
16-S0097NR
від 57 999 грн.
Acer Nitro 5 AN515-45
AN515-45-R1M W
Lenovo LOQ 15AHP10
83JGCTO1WW
від 46 027 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93UAC94AH
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG003EPB
від 55 300 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93EEC94AH
від 56 633 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG000FUS
від 52 399 грн.
Gigabyte AERO X16 1TH
1TH93EEC94AH
від 55 999 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG003FPB
від 56 006 грн.
Gigabyte AERO X16 1WH
1WH93USC94AH
від 65 999 грн.
Acer Nitro V 16S AI ...
ANV16S-41-R2 AJ
від 70 999 грн.
Gigabyte AERO X16 1TH
1TH93UAC94AH
від 62 699 грн.
Gigabyte AERO X16 1TH
1TH93EE894AH
від 50 399 грн.
Asus TUF Gaming A16 ...
FA608UH-R716 5W
від 49 799 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC003RGE
від 61 999 грн.
NH.QP0EP.011
від 56 450 грн.
FA608UH-RV02 7W
від 60 999 грн.
ANV16-42-R96 P
від 49 599 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3043nw
від 60 799 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC019CUS
HP Victus 16-s1000
91K72AV-CTO1
від 58 999 грн.
HP Victus 16-s1000
16-S1023DX
від 51 300 грн.

від 44 235  до 93 417 грн.
GIGABYTE GAMING A16 5TH (5THP3EE893SD)
iTMag.ua (Київ)
47 299 грн.
← купити
GIGABYTE GAMING A16 5TH (5THP3EE893SD)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte Gaming A16 Ryzen 7 170/16GB/512 RTX5050 165Hz (5THP3EE893SD) 5THP3EE893SD
Openshop.ua (Київ)
44 235 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 170/24GB/1TB/Win11X RTX5050 165Hz (5THP3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
61 062 грн.
← купити
Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 170/16 ГБ/512 RTX5050 165 Гц 5THP3EE893SD
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
44 591 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 170/24GB/1TB/Win11X RTX5050 165Hz (5THP3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
58 854 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 170/16GB/1TB/Win11X RTX5050 165Hz (5THP3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
56 154 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 170/24GB/512/Win11X RTX5050 165Hz (5THP3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
57 079 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 170/24GB/1TB RTX5050 165Hz (5THP3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
54 424 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 170/24GB/512 RTX5050 165Hz (5THP3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
50 441 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte 5THP3EE893SD, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Gigabyte GAMING A16 5TH (5THP3EE893SD). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Gigabyte GAMING A16 5TH (5THP3EE893SD) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія