шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Gigabyte GAMING A16 3TH [3THK3EE893SD]

Конфігурації і ціни 498Відгуки  Обговорення2Корисне2Аксесуари
Купити ноутбук Gigabyte GAMING A16 3TH (3THK3EE893SD) за ціною від 44250 грн.
Відео 8Фото 10

Серия Gigabyte GAMING A16 3TH

Модифікації Gigabyte GAMING A16 3TH 4
Где купить? [3THK3EE893SD]
Характеристики [3THK3EE893SD]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
358x263x23 мм
Вага
2.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  85000 грн.
HP OMEN 16-ap0000
16-ap0002na
від 72 999 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC010CUS
Gigabyte AERO X16 1TH
1TH93EEC94DH
від 60 799 грн.
Acer Nitro V 16 ANV1...
ANV16-42-R17 U
від 70 517 грн.
Asus TUF Gaming A16 ...
FA608UM-QT04 4W
від 68 443 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC0084PB
від 73 999 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC029CUS
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC049CUS
від 74 042 грн.
HP Victus 16-s1000
16-s1000 A1SV8UA
від 68 999 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC039CUS
від 74 231 грн.
FA608UM-NS73
від 67 879 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93USC64AH
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC011CUS
від 74 499 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3022ko
від 68 665 грн.
Gigabyte AERO X16 1TH
1TH93UAC94AH
від 62 699 грн.
Gigabyte AERO X16 1TH
1TH93EE894AH
від 50 399 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93EEC94DH
від 57 147 грн.
Acer Nitro V 16S AI ...
ANV16S-41-R2 AJ
від 70 999 грн.
NH.QYWEP.004
від 75 606 грн.
Gigabyte AERO X16 1WH
1WH93USC94AH
від 65 999 грн.
Gigabyte GAMING A16 ...
3THK3EE893SH
від 50 434 грн.
Dell G15 5525
5525-8434
від 70 499 грн.
HP OMEN 16-ap0000
16-ap0047nr
від 62 906 грн.
HP Victus 16-s1000
16-s1722nw
від 71 499 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG003FPB
від 56 006 грн.
MSI Katana A15 AI B8VG
B8VG-450US
від 77 999 грн.
Lenovo LOQ 15AHP9
83DX00AVUS
від 62 241 грн.
HP Victus 15-fb3000
A8RS8AV
від 63 570 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93EEC94AH
від 56 633 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93UAC94AH
від 63 999 грн.

яке тепловиділення відеокарти 5050 в Читать...
PriceHub AI18 січня 2026, 16:58
Тепловиділення відеокарти NVIDIA GeForce RTX 5050 в моделі [Gigabyte GAMING A16 3TH](%id:2956932%) не вказано в характеристиках. Однак, зазвичай для таких відеокарт тепловиділення може коливатися в межах 150-200 Вт, залежно від конкретної реалізації та навантаження. Для точних даних рекомендується звернутися до специфікацій виробника або документації.
[Відповідь сформована на основі загальних знань про відеокарти NVIDIA GeForce RTX 5050, оскільки конкретне тепловиділення не було надано в характеристиках моделі Gigabyte GAMING A16 3TH. Тепловиділення (TDP) зазвичай вказується в ватах і є важливим показником для оцінки енергоспоживання та охолодження.]
від 44 250  до 116 999 грн.
GIGABYTE GAMING A16 3TH (3THK3EE893SD)
iTMag.ua (Київ)
44 999 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte Gaming A16 3TH (3THK3EE893SD)
Touch (Дніпро)
47 499 грн.
← купити
GIGABYTE GAMING A16 3TH (3THK3EE893SD)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Gigabyte Ноутбук Gigabyte GAMING A16 (3THK3EE893SD) Black
MTA.ua (Київ)
53 099 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 3TH (3THK3EE893SD)
Zhuk.ua (Київ)
51 424 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 3TH (3THK3EE893SD) GAMING A16 3TH (3THK3EE893SD)
Denika.ua (Харків)
45 680 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte Gaming A16 Ryzen 7 260/16GB/512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD) 3THK3EE893SD
Openshop.ua (Київ)
47 052 грн.
← купити
GIGABYTE GAMING A16 3TH (3THK3EE893SD) 3THK3EE893SD
Luckylink.kiev.ua (Київ)
44 250 грн.
← купити
GIGABYTE GAMING A16 3TH (3THK3EE893SD) 3THK3EE893SD
Geekabyte.com.ua (Київ)
48 499 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 3THK3EE893SD Ryzen 7 260/16GB/512 RTX5050 165Hz
Technoshark.com.ua (Луцьк)
51 104 грн.
← купити
Ноутбук GIGABYTE GAMING A16 3TH (3THK3EE893SD)
Smartmag.biz.ua (Львів)
51 885 грн.
← купити
Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16 ГБ/512 RTX5050 165 Гц 3THK3EE893SD
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
47 445 грн.
← купити
Ноутбук GIGABYTE GAMING A16 3TH (3THK3EE893SD)
Justbuy.com.ua (Київ)
48 879 грн.
← купити
Ноутбук GIGABYTE GAMING A16 3TH (3THK3EE893SD)
Tv-mir.com.ua (Київ)
50 781 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 3THK3EE893SD Ryzen 7 260/16GB/512 RTX5050 165Hz
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
49 256 грн.
← купити
Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Mobileplanet.ua (Одеса)
45 493 грн.
← купити
Gigabyte Gaming A16 3TH (3THK3EE893SD) Ігровий ноутбук Gaming A16 3TH (3THK3EE893SD)
Kvshop.com.ua (Київ)
55 377 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
49 132 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
76 329 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
88 279 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
82 967 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
100 892 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
90 271 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
78 321 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
69 027 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
68 363 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
60 398 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
74 338 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
98 236 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
79 649 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
90 934 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
84 959 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
76 994 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
67 035 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
66 372 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
58 406 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
77 657 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
69 691 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
59 734 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
59 071 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
91 598 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
70 355 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
61 726 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
89 606 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
80 977 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
84 296 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
75 665 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
61 062 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
52 432 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
73 570 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
85 088 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
79 968 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
97 245 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
87 008 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
75 490 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
66 532 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
65 892 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
58 214 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
71 651 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
94 685 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
76 770 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
87 647 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
81 888 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
74 211 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
64 612 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
63 973 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
56 294 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
74 850 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
67 172 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
57 574 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
56 935 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
88 287 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
67 812 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
59 494 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
86 367 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
78 050 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
81 249 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
72 930 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
58 854 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
50 536 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
56 154 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
74 024 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
57 430 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
56 792 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
63 813 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
67 004 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
64 451 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
73 386 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
71 471 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
86 618 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
96 104 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
66 366 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
80 928 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
74 663 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
85 986 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
93 574 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
58 068 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
76 577 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
65 728 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
84 089 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
75 301 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
79 030 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
72 748 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
59 345 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
58 707 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
80 295 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
87 251 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
85 353 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
50 409 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
67 643 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
77 854 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 3THK3EE893SD Ryzen 7 260/16GB/512 RTX5050 165Hz
Rozetka.ua (Київ)
56 633 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
64 725 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
85 326 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
73 554 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
97 831 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
86 060 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
66 197 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
68 404 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
76 496 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
75 760 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
84 588 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
67 669 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
101 509 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
86 796 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
91 945 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
93 417 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
88 268 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
100 038 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
99 301 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
94 152 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
58 104 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
65 462 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
77 232 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
89 739 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
82 381 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
74 289 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
66 933 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
108 866 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
100 773 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
77 968 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
83 852 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
111 809 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 3THK3EE893SD Ryzen 7 260/16GB/512 RTX5050 165Hz
Rozetka.ua (Київ)
53 936 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
61 642 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
80 560 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
72 152 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
72 853 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
81 262 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
96 675 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
87 566 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
55 337 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
70 051 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
81 961 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
65 146 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
62 344 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
95 274 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
103 681 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
64 446 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
84 064 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
63 044 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
74 255 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
95 974 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
85 465 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+512/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
94 572 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
106 484 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
93 172 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
82 662 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
88 968 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
89 668 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512+512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
79 859 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
70 751 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
78 458 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB/W11X RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
63 745 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+512/W11PX RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
99 999 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
68 499 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512/Win11 Pro RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
65 999 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+1TB/Win11 Pro RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
77 499 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
63 999 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB/Win11 Pro RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
61 999 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+1TB/Win11 Pro RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
69 499 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB+1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
67 499 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB/Win11 Pro RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
70 499 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512 RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
55 499 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
92 999 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
59 999 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/32GB/1TB+1TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
75 499 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/16GB/512/Win11 Pro RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
57 499 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB/Win11 Pro RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
94 999 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/1TB+1TB/Win11 Pro RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
101 999 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/2TB+2TB/Win11 Pro RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
116 999 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 260/64GB/2TB+2TB RTX5050 165Hz (3THK3EE893SD)
Rozetka.ua (Київ)
114 999 грн.
← купити
Ігровий ноутбук Gigabyte A16, (3THK3EE893SD) 16'' WUXGA / AMD Ryzen 7 260 / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / RTX 5050 / Без ОС / Чор
Rozetka.ua (Київ)
55 406 грн.
← купити
Ігровий ноутбук Gigabyte A16 3TH, (GAMING A16 3THK3EE893SD) AMD Ryzen 7 260 / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / RTX 5050 / Без ОС
Rozetka.ua (Київ)
74 806 грн.
← купити
Ігровий ноутбук Gigabyte A16 (3THK3EE893SD|510M2W11H), AMD Ryzen 7 260 / 16''/ 165 Гц / RAM 16 ГБ DDR5 / SSD 512 ГБ + 1 ТБ /
Rozetka.ua (Київ)
75 306 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte 3THK3EE893SD, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Gigabyte GAMING A16 3TH (3THK3EE893SD). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Gigabyte GAMING A16 3TH (3THK3EE893SD) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія