шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 62Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити блок живлення  за ціною від 2718 грн.
Фото 5

Серия Gigabyte PG PG5

Модифікації Gigabyte PG PG5 1
Где купить? [P650G PG5]
Характеристики [P650G PG5]
Потужність650 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД90 % / 50% load /
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Стандарт ATX 12В v.3.1
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівне модульна
Проводи в обплетенні
Довжина кабелів
MB600 мм
CPU600 мм
SATA420 мм / 570/720 /
MOLEX420 мм / 570/720 /
PCIe500 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V18 А
+5V18 А
+12V154.2 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V650 Вт
Потужність +3.3V +5V90 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаUVP, OCP, OTP
Гарантія виробника5 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2600 грн.    до  3500 грн.
MODECOM MC-FC
MC-B88-700-F C
від 2 882 грн.
FSP Hyper 80+ PRO
H3-650
від 2 700 грн.
High Power Element R...
HP1-N2850BR- H12S
від 2 944 грн.
Super Flower Zillion...
SF-750Z12DB( DA)
від 2 760 грн.
Inter-Tech Argus GPS
GPS-700
від 2 499 грн.
FSP Hyper K PRO
HK-700
від 2 927 грн.
Chieftec NITRO
BPS-650C
від 2 999 грн.
FSP Hyper K PRO ATX ...
HK-700 Gen5
від 2 800 грн.
Cooler Master Elite ...
MPW-7001-ACB W-BE1
від 3 141 грн.
Gigabyte BS-Series
P750BS
від 2 699 грн.
A-Data XPG PROBE
XPG PROBE 700W
від 2 890 грн.
Gamemax GX
GX-700
від 2 672 грн.
A-Data XPG PROBE
XPG PROBE 600W
від 2 956 грн.
Gamemax GP-B 2025
GP 850B
від 2 439 грн.
Zalman GV 2 SE
ZM800-GV2SE
від 2 622 грн.
Gigabyte PG-Series
P650G
від 3 004 грн.
Gamemax GX
GX-800
від 2 737 грн.
Gamemax GP-B 2025
GP 850B White
від 2 559 грн.
High Power Element BR
HP1-M750BR-H 12S
від 2 671 грн.
Deepcool PL-D
PL650D White
від 2 840 грн.
Gamemax GP-B 2025
GP 750B White
Deepcool PL-D
PL650D
від 2 677 грн.
Inter-Tech Argus GPS
GPS-800
Cougar Atlas ATX 3.1
Atlas 750 ATX 3.1
FSP Hyper 80+ PRO
H3-700
від 3 129 грн.
Gamemax GP-B 2025
GP 750B
від 2 299 грн.
PCCooler YK-H
YK850H
від 2 599 грн.
Cooler Master MWE Br...
MPE-6501-ACA BW-3B
від 3 175 грн.
Deepcool PL-D
PL550D
від 2 731 грн.
MPE-5501-ACA BW-3B
від 3 164 грн.

Огляд та тестування «золотого» блоку живлення Gigabyte GP-P650G PG5 з підтримкою
від 2 718  до 3 802 грн.
Блок живлення Gigabyte 650W 80 PLUS Gold (GP-P650G PG5) GP-P650G PG5
Artline.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Блок живлення GIGABYTE GP-P650G PG5 650W
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Gigabyte Блок живлення для ПК Gigabyte GP-P650G PG5 Black 650W
MTA.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte GP-P650G PG5 650W
Click.ua (Київ)
← купити
Блок живлення GIGABYTE GP-P650G PG5 650W (GP-P650GPG5) GP-P650GPG5
Moyo.ua (Київ)
3 011 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte P650G PG5 (GP-P650G PG5) GP-P650G PG5
Openshop.ua (Київ)
3 171 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte GP-P650G PG5 650W (GP-P650G PG5)
Nkt.ua (Київ)
2 745 грн.
← купити
Gigabyte GP-P650G PG5
Mallprix.com (Київ)
2 809 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte P650G PCIE 5.1 650W (GP-P650G PG5) GP-P650G PG5
Telemart.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Gigabyte gp-p650g pg5 650w
Tviy-Dim.com (Київ)
2 873 грн.
← купити
GIGABYTE GP-P650G PG5
Tehnomart.com (Київ)
2 800 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte P650G PG5 (GP-P650G PG5) P650G PG5 (GP-P650G PG5)
Denika.ua (Харків)
2 767 грн.
← купити
Блок живлення GP-P650G PG5 GIGABYTE UA
Sota.store (Київ)
2 856 грн.
← купити
Gigabyte ATX3.1 650W (GP-P650G PG5) ATX3.1650W(GP-P650GPG5)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Gigabyte P650G PG5 650W (GP-P650G PG5)
Zaua.store (Львів)
2 882 грн.
← купити
Блок живлення GIGABYTE 650W (GP-P650G PG5) GP-P650G PG5
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Gigabyte P650G PG5 650W (GP-P650G PG5)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 885 грн.
← купити
GIGABYTE P650G PG5 (GP-P650G PG5) GP-P650G PG5
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Gigabyte GP-P650G PG5 650W
Comtrading.ua (Київ)
2 919 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte GP-P650G PG5 650W ATX3.1
ШО (Київ)
2 746 грн.
← купити
Блок живлення GIGABYTE ATX3.1 650W GP-P650G PG5
Citrus.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Gigabyte P650G PCIE 5.1 650W (GP-P650G PG5)
Zhuk.ua (Київ)
2 751 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte 650W P650 (GP-P650G PG5) GP-P650G PG5
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Блок живлення GIGABYTE P650G PG5 (GP-P650G PG5)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 118 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte P650G 650W PCIE 5.1 80+ Gold (GP-P650G PG5)
MAUDAU (Київ)
3 449 грн.
← купити
Gigabyte GIGABYTE 650W (GP-P650G PG5) Блок живлення GIGABYTE 650W (GP-P650G PG5)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Gigabyte GP-P650G PG5 650W
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 718 грн.
← купити
Блок живлення GIGABYTE P650G 650W PCIE 5.1 80+ Gold (GP-P650G PG5) GP-P650G PG5
Compx.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Gigabyte ATX3.1 650W (GP-P650G PG5)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Gigabyte P650G PG5 650W (GP-P650G PG5)
Redprice.sale (Львів)
3 126 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte P650G PG5 650W (GP-P650G PG5)
Timesport.com.ua (Львів)
3 123 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte P650G PG5 650W (GP-P650G PG5)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 132 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte P650G PG5 650W (GP-P650G PG5)
Timesport.com.ua (Львів)
2 879 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte GP-P650G PG5 650W
MAUDAU (Київ)
2 878 грн.
← купити
Блок живлення 650 Вт, Gigabyte P650G PG5, чорний, 80+ золотистий, 120 мм HYB, 3xMolex/6xSATA/1x16-pin/2x6+2-pin/2x4+4-pin
MAUDAU (Київ)
3 540 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte 650W (GP-P650G PG5)
MAUDAU (Київ)
3 102 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte GP-P650G PG5 650W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Gigabyte P650G PG5 650W 80 Plus Gold ATX 3.1 (GP-P650G PG5) EU
Rozetka.ua (Київ)
3 802 грн.
← купити
Блок живлення для ПК Gigabyte GP-P650G PG5 650 Вт Black (GPP650GPG5)
Rozetka.ua (Київ)
3 735 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte GP-P650G PG5
Rozetka.ua (Київ)
3 069 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte GP-P650G PG5 320406
Rozetka.ua (Київ)
3 130 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte GP-P650G PG5
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Gigabyte GP-P650G PG5 650W
Rozetka.ua (Київ)
3 008 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte 650W 80 PLUS Gold (GP-P650G PG5)
Rozetka.ua (Київ)
3 149 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte GP-P650G PG5 650W
Rozetka.ua (Київ)
3 590 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte GP-P650G PG5 650W Black (GP-P650G PG5)
Rozetka.ua (Київ)
3 742 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte GP-P650G PG5 650W
Rozetka.ua (Київ)
3 719 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte GP-P650G PG5 650W ( 15768 )
Rozetka.ua (Київ)
3 787 грн.
← купити
Блок живлення GIGABYTE P650G 650W PCIE 5.1 80+ Gold (GP-P650G PG5)
Rozetka.ua (Київ)
3 188 грн.
← купити
Блок живлення GIGABYTE P650G PG5 (GP-P650G PG5)
Rozetka.ua (Київ)
3 023 грн.
← купити
Блок живлення 650 Вт, Gigabyte P650G PG5, чорний, 80+ золотистий, 120 мм HYB, 3xMolex/6xSATA/1x16-pin/2x6+2-pin/2x4+4-pin/
Rozetka.ua (Київ)
3 544 грн.
← купити
Блок живлення 650W Gigabyte P650G (GP-P650G PG5)
Rozetka.ua (Київ)
3 029 грн.
← купити
Блок живлення Gigabyte GP-P650G PG5 650W
Rozetka.ua (Київ)
2 974 грн.
← купити
Блок живлення для ПК Gigabyte GP-P650G PG5 650W Black (GP-P650G PG5)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення 650 Вт, Gigabyte P650G PG5, Black (GP-P650G PG5)
Rozetka.ua (Київ)
3 209 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte P650G PG5, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія