шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити душова система Globus Lux S377 за ціною від 319 грн.

Характеристики та опис Globus Lux S377

Країна походження бренду: Китай; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Комплектація: ручний душ (душова лійка); Налаштувань струменя (шт.): 1; Тип: гігієнічна лійка
Колір
Тип
гігієнічна лійка
Налаштувань струменя
1 шт.
Комплектація
ручний душ (душова лійка)
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  325 грн.    до  425 грн.

від 319  до 534 грн.
Лійка для гігієнічного душу GLOBUS LUX S-377 сатин нержавіюча сталь 000015060 gz-000015060
Drop.ua (Київ)
345 грн.
← купити
Душова гігієнічна стоп-лійка Globus Lux S-377 9694900304189987
Prostir-tepla.com.ua (Київ)
366 грн.
← купити
Бидетта Globus Lux S377 000015060
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Бідетта Globus Lux S377, Никель
MAUDAU (Київ)
← купити
Душова гігієнічна стоп-лійка Globus Lux S-377
Rozetka.ua (Київ)
393 грн.
← купити
Гігієнічна Стоп-Лійка Globus Lux S377
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Душова гігієнічна стоп-лійка Globus Lux S-377 нержавіюча сталь
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Душова гігієнічна стоп-лійка Globus Lux S-377-BB чорний
Rozetka.ua (Київ)
355 грн.
← купити
Globus Lux S-377 Гігієнічна Стоп-Лійка НЕРЖАВЕЙКА
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Душова гігієнічна стоп-лійка Globus Lux S-377
Rozetka.ua (Київ)
421 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Globus Lux S377, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: душова система Globus Lux S377. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на душова система Globus Lux S377 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія