шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити ящик для інструменту Graphite 58G093 за ціною від 3471 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Graphite 58G093

габарити (мм): 460x240x450; Матеріал: метал; Відділень (шт.): 12; Розмір: 18"; Призначення: для ручного інструменту; Тип: сумка
Тип
сумка
Призначення
для ручного інструменту
Розмір
18"
Об'єм
42 л
Відділень
12 шт.
Колеса для транспортування
Матеріал
метал
Габарити
460x240x450 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3000 грн.    до  5000 грн.

від 3 471  до 4 831 грн.
GRAPHITE 58G093
Pro100market.com.ua (Київ)
3 488 грн.
← купити
Сумка-візок GRAPHITE Energy+ (58G093) 58G093
Moyo.ua (Київ)
4 200 грн.
← купити
GRAPHITE 58G093
Vodogreyka.com.ua (Київ)
3 506 грн.
← купити
Сумка для інструменту Graphite Energy+ 42 л телескопічна ручка на колесах (58G093)
Stls.store (Київ)
4 831 грн.
← купити
Graphite 58G093
Mallprix.com (Київ)
3 548 грн.
← купити
Сумка-візок для інструментів Graphite Energy + (58G093)
FOXTROT.UA (Київ)
3 795 грн.
← купити
Сумка для інструментів Graphite 58G093
Denika.ua (Харків)
3 627 грн.
← купити
Сумка для інструменту GRAPHITE Energy+, 42л, поліестер (58G093)
АЛЛО (Київ)
← купити
GRAPHITE 58G093
Tehnomart.com (Київ)
3 571 грн.
← купити
Graphite Graphite Energy+ (58G093)
Венкон (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Graphite 58G093, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ящик для інструменту Graphite 58G093. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ящик для інструменту Graphite 58G093 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія