шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Graphite (тип пилососу)
автомобільні пилососи
ручні (побутові)
господарські
промислові (будівельні)

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пилосос Graphite 58G097 за ціною від 2106 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Graphite 58G097

Вага (кг): 0.9; Рівень шуму (дБ): 60; Час роботи (хв): 20; Напруга батареї (В): 18; Комплектний акумулятор: немає; Живлення: акумулятор; гнучкий шланг; пилова: пилова; щілинна: щілинна; Функції насадок: підлога / килим; Фільтр тонкого очищення: HEPA;єм пилозбірника (л): 0.5; Об' Пилозбірник: контейнер
Колір
Типручний (побутовий)
Прибираннясуха
Пилозбірникконтейнер
Характеристики
Об'єм пилозбірника0.5 л
Фільтр тонкого очищенняHEPA
Насадки в комплекті
Функції насадоккомбінована (підлога/килим)
щілинна
пилова
гнучкий шланг
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумуляторнемає
Напруга батареї18 В
Час роботи20 хв
Час зарядки1 год
Інше
Рівень шуму60 дБ
Вага0.9 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  2800 грн.

від 2 106  до 3 400 грн.
Пилосос акумуляторний GRAPHITE 58G097
Cleanairlove.com (Київ)
2 499 грн.
← купити
GRAPHITE Пилосос GRAPHITE Energy + 18В (58G097)
MTA.ua (Київ)
2 500 грн.
← купити
Пилосос ручний GRAPHITE Energy+ 2в1 18В без АКБ та ЗУ (58G097) 58G097
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Пилосос акумуляторний GRAPHITE Energy+ 18В 34Вт (без АКБ и ЗП), (58G097) 58G097
Moyo.ua (Київ)
← купити
Пилосос акумуляторний GRAPHITE Energy+ 18В 34Вт, без АКБ та ЗП (58G097)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ручний пилосос Graphite Energy+ 18В (без АКБ та ЗУ) (58G097)
Foroom.com.ua (Київ)
2 242 грн.
← купити
Ручний пилосос Graphite Energy 18В (без Акб та ЗУ) (58G097) 58G097
Openshop.ua (Київ)
2 350 грн.
← купити
GRAPHITE ENERGY+ 18В (БЕЗ АКБ ТА ЗУ) (58G097)
Pro100market.com.ua (Київ)
2 426 грн.
← купити
Пилосос Graphite Energy+ (58G097) 58G097
Itbox.ua (Київ)
← купити
GRAPHITE ENERGY+ 18В (БЕЗ АКБ ТА ЗУ) (58G097)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
2 438 грн.
← купити
Пилосос Graphite Energy+ (58G097) (без АКБ та ЗУ)
Цифра (Київ)
← купити
Пилосос Graphite Energy+ (58G097) (без АКБ та ЗУ)
Stls.store (Київ)
2 525 грн.
← купити
Пилосос Graphite Energy+ (58G097) 58G097
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Graphite Пилосос акумуляторний Energy+ 18в 34Вт 3.8кПа контейнер 0.5л hepa 1.37кг без акб та зп 58g097
Tviy-Dim.com (Київ)
2 224 грн.
← купити
Graphite Energy+ 18В (без АКБ та ЗУ) (58G097)
Tehnomart.com (Київ)
2 184 грн.
← купити
GRAPHITE Energy+ без АКБ и ЗУ (58G097) Energy+безАКБиЗУ(58G097)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ручний пилосос Graphite Energy+ 18В (без АКБ та ЗУ) (58G097) Energy+ 18В (без АКБ та ЗУ) (58G097)
Denika.ua (Харків)
2 106 грн.
← купити
Пилосос акумуляторний GRAPHITE Energy+ 18В 34Вт 3.8кПа контейнер 0.5л HEPA 1.37кг без АКБ та ЗП 58G097
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Пилосос GRAPHITE Energy + 18В (58G097)
Soho.com.ua (Київ)
2 199 грн.
← купити
GRAPHITE ENERGY+ 18В (БЕЗ АКБ ТА ЗУ) (58G097)
1smarty.com.ua (Київ)
2 414 грн.
← купити
Graphite Energy+ 18V 58G097 (5902062065391)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Graphite Пилосос акумуляторний Energy+ 18В 34Вт 3.8кПа контейнер 0.5л HEPA 1.37кг без АКБ та ЗП E-58G097
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 350 грн.
← купити
Пилосос акумуляторний GRAPHITE Energy+ 18В 34Вт 3.8кПа контейнер 0.5л HEPA 1.37кг без АКБ та ЗП (58G097)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ручний пілосос Graphite Energy+ 18В (без АКБ та ЗУ) (58G097)
Rozetka.ua (Київ)
2 443 грн.
← купити
Пилосос акумуляторний graphite Energy+ 18в 34Вт 3.8кПа контейнер 0.5л hepa 1.37кг без акб та зп 58g097
Rozetka.ua (Київ)
3 400 грн.
← купити
Пилосос акумуляторний Graphite Energy 58G097
Rozetka.ua (Київ)
3 384 грн.
← купити
Пилосос Graphite Energy+ (58G097)
Rozetka.ua (Київ)
3 215 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Graphite 58G097, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Graphite 58G097. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Graphite 58G097 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія