шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити рюкзак Gregory Wander 30 за ціною від 7813 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Gregory Wander 30

Вага (г): 889; Габарити (см): 63x31x21; Матеріал: нейлон; кишені на поясному ремені; кишеня для пляшки; нижня кишеня; краб-кишеня; Кишені: верхня кишеня: верхня кишеня; Конструкція: виведення питної системи; поясний ремінь; бічні стяжки; грудна стяжка; регулювання спинки по висоті; вентиляція спини
Колір
Призначення
активний відпочинок
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
30 л
Тип спинки
анатомічна
вентиляція спини
регулювання спинки по висоті
грудна стяжка
бічні стяжки
поясний ремінь
Конструкція
виведення питної системи
Кишені
верхня кишеня
краб-кишеня
нижня кишеня
кишеня для пляшки
кишені на поясному ремені
Габарити
63x31x21 см
Вага
889 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 7 813  до 9 216 грн.
Підлітковий туристичний рюкзак Gregory Wander 30 Youth Redrock (149330/3380) 149330/3380
Bagfactory.com.ua (Київ)
7 813 грн.
← купити
Рюкзак Gregory Youth Wander 30 Orange (1053-149330 3380)
MAUDAU (Київ)
← купити
Рюкзак Gregory Youth Wander 30 Red
Rozetka.ua (Київ)
9 216 грн.
← купити
Рюкзак Gregory Youth Wander 30 Orange (1053-149330/3380)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gregory Wander 30, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рюкзак Gregory Wander 30. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рюкзак Gregory Wander 30 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія