шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити інфрачервоний обігрівач Grunhelm GI-80A за ціною від 490 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Grunhelm GI-80A

Режимів нагрівання: Габарити (см): 35x25x8; Максимальна потужність: 800; Джерело живлення: електромережа; Тип: інфрачервоний
Колір
Тип
інфрачервоний
Тип ІЧ нагрівача
кварцовий
Джерело живлення
електромережа
Максимальна потужність
800 Вт
Захист
захист від перегріву
Встановлення (монтаж)
підлоговий
Габарити (ВхШхГ)
35x25x8 см
Вага
1.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  400 грн.    до  700 грн.

від 490  до 599 грн.
Обігрівач кварцевий Grunhelm GI-80A (147544)
MAUDAU (Київ)
545 грн.
← купити
Кварцовий обігрівач GRUNHELM GI-80A 147544
FOXTROT.UA (Київ)
599 грн.
← купити
Grunhelm GI-80A
COMFY.ua (Київ)
← купити
Обігрівач кварцевий Grunhelm GI-80A підлоговий
Rozetka.ua (Київ)
490 грн.
← купити
Обігрівач кварцовий - GI-80A для підлоги Grunhelm
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Grunhelm GI-80A, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: інфрачервоний обігрівач Grunhelm GI-80A. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на інфрачервоний обігрівач Grunhelm GI-80A у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія