шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Grunhelm (тип)
зубна щітка
дитяча щітка
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити електрична зубна щітка Grunhelm Sonic Pro за ціною від 349 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Grunhelm Sonic Pro

Джерело живлення: від акумулятора; футляр / чохол; Таймер; Частота рухів / пульсацій (тис/хв): 40; глибоке чищення; щоденне чищення (2D); Режимів щітки: 3; Насадки: стандартна овальна; Кількість насадок (шт.): 3; Технологія чищення: звукова; Тип: зубна щітка
Колір
Тип
зубна щітка
Технологія чищення
звукова
Кількість насадок
3 шт.
Режимів роботи щітки
3
Таймер
Джерело живлення
від акумулятора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  650 грн.    до  950 грн.

від 349  до 1 522 грн.
Електрична зубна щітка GRUNHELM SONIC PRO GSPB-3H BLACK 121351
FOXTROT.UA (Київ)
499 грн.
← купити
Зубна щітка Grunhelm Sonic Pro Black - GSPB-3H
Цифра (Київ)
695 грн.
← купити
Зубна щітка Grunhelm Sonic Pro Black - GSPB-3H
Stls.store (Київ)
702 грн.
← купити
Grunhelm Sonic Pro GSPB-3H Black SonicProGSPB-3HBlack
COMFY.ua (Київ)
349 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Grunhelm Sonic Pro GSPB-3H Black
Zhuk.ua (Київ)
750 грн.
← купити
Grunhelm Електрична зубна щітка Grunhelm Pro GSPW-3H White
MTA.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Grunhelm Sonic Pro White GSPW-3H
Rozetka.ua (Київ)
831 грн.
← купити
Електрична зубна щітка GRUNHELM SONIC PRO GSPW-3H WHITH 121352
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Grunhelm Sonic Pro GSPW-3H White SonicProGSPW-3HWhite
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка Grunhelm Sonic Pro GSPW-3H White
Zhuk.ua (Київ)
1 312 грн.
← купити
Grunhelm Електрична зубна щітка Grunhelm SONIC PRO GSPB-3H Black
MTA.ua (Київ)
709 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Grunhelm Sonic Pro GSPW3H
Rozetka.ua (Київ)
902 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Grunhelm Sonic Pro GSPB-3H
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка Grunhelm SONIC PRO GSPW-3H WHITH
Rozetka.ua (Київ)
1 522 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Grunhelm GSPB-3H чорна
Rozetka.ua (Київ)
749 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Grunhelm Sonic Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрична зубна щітка Grunhelm Sonic Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрична зубна щітка Grunhelm Sonic Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія