шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 11Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 5353 грн.

Серия GT VL02

Модифікації GT VL02 1
Характеристики [VL02 8x18/5x112 ET38 DIA74,1]
Ширина диска
8 "
Діаметр
18 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
112 мм
Виліт
38 мм
Діаметр центрального отвору
74.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
чорний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4700 грн.    до  7000 грн.
ATS Mizar
8,5x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 762 грн.
Koya Oxigen
8x18/5x112 ET35 DIA73
від 3 190 грн.
Replica CT1336
8x18/5x112 ET39 DIA66
від 5 291 грн.
GT 695
8x18/5x112 ET40 DIA66
від 5 353 грн.
ZF QC175
8x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 554 грн.
SPORTMAX RACING 508
7,5x18/5x112 ET42 DIA67
Replica CT1339
8x18/5x112 ET42 DIA66
від 5 519 грн.
SPORTMAX RACING 507
7,5x18/5x112 ET42 DIA67
Replica GT51263
8x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 329 грн.
Monte Fiore MFW 18
8x18/5x112 ET37 DIA66
від 5 000 грн.
Replica CT2249
8x18/5x112 ET40 DIA57
від 5 589 грн.
Replica RX713
8x18/5x112 ET43 DIA66
від 5 242 грн.
Angel Genesis 818
8x18/5x112 ET35 DIA72
від 5 777 грн.
JH A045
8x18/5x112 ET43 DIA66
від 5 470 грн.
DISLA 816
8x18/5x112 ET40 DIA67
від 5 558 грн.
Replica CT1334
8x18/5x112 ET39 DIA66
Replica CT1320
8x18/5x112 ET41 DIA66
від 5 266 грн.
Angel Turismo 820
8x18/5x112 ET42 DIA72
від 5 940 грн.
DISLA 816
8x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 199 грн.
SPORTMAX RACING 507
7,5x18/5x112 ET42 DIA114
SPORTMAX RACING 508
7,5x18/5x112 ET42 DIA114
Replica GT8902
GT8902 8x18/5x112 ET35 DI...
від 5 622 грн.
Replica RB94
8,5x18/5x112 ET43 DIA66
Angel Scorpio 804
8x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 272 грн.
Replica VV9090
8x18/5x112 ET40 DIA66
від 5 105 грн.
CAM 304
8x18/5x112 ET35 DIA67
DISLA 804
8x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 204 грн.
WSP Italy W567
7,5x18/5x112 ET43 DIA66
від 5 299 грн.
DISLA 816
8x18/5x112 ET40 DIA66
Stilauto Futura
8x18/5x112 ET35 DIA66
від 5 219 грн.

від 5 353  до 6 184 грн.
GT VL02 (R18 W8 PCD5x112 ET38 DIA74.1) MS
Avtopik.ua (Одеса)
5 936 грн.
← купити
Литые диски GT VL02 8,0x18 PCD5x112 ET38 D74,1 MS
ShinaDiski.com.ua (Київ)
5 715 грн.
← купити
Диски GT VL02 8x18 5x112 ET38 DIA74,1 (MS)
Shinportal.com (Запоріжжя)
5 353 грн.
← купити
Диск GT VL02 MS R18 W8,0 PCD5x112 ET38 DIA74,1
Garazh.ua (Київ)
5 496 грн.
← купити
GT VL02 MS R18 W8 PCD5x112 ET38 DIA74.1
Guma.com.ua (Мукачево)
5 963 грн.
← купити
Литі диски GT VL02 R18 W8 PCD5x112 ET38 DIA74.1 (MS)
Rozetka.ua (Київ)
6 184 грн.
← купити
GT VL02 8x18 5x112 ET38 DIA74.1 MS
Rozetka.ua (Київ)
6 044 грн.
← купити
Диск GT VL02 8x18 5x112 ET38 DIA74.1 MS
Rozetka.ua (Київ)
6 164 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GT VL02 8x18/5x112 ET38 DIA74,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія