шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус GTL Dark Fire за ціною від 984 грн.
Фото 6

Характеристики та опис GTL Dark Fire

Встановлених вентиляторів: ; Отворів під слоти розширення: 7; Внутрішніх відсіків 2,5": 3; Внутрішніх відсіків 3,5": 2; Матеріал: сталь; Габарити (мм): 410x176x360; Форм-фактор БЖ: ATX (звичайний); Тип материнської плати: ATX; Варіанти установки: вертикальна; Форм-фактор: Midi Tower
Колір
Форм-фактор
Midi Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
ATX
Габарити (ВхШхГ)
410x176x360 мм
Блок живлення
Додатково
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 984  до 1 451 грн.
Корпус GTL Gaming "Dark Fire", Black, без БЖ, Mid Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0, макс. CPU - --- мм / VGA - -
Comtrading.ua (Київ)
1 243 грн.
← купити
Корпус GTL Dark Fire Black без БЖ (GTL3201C)
MAUDAU (Київ)
1 206 грн.
← купити
GTL Корпус для ПК GTL Gaming Dark Fire (GTL3201C) Black
MTA.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Корпус GTL Gaming `Dark Fire`, Black, без БЖ, Mid Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0, макс. CPU - 150 мм / VGA - 3
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 106 грн.
← купити
Корпус GTL Dark Fire Black без БЖ (GTL3201C) Без БП GTL3201C
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус GTL Gaming 'Dark Fire', Black, без БЖ, Mid Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0, макс. CPU - 150 мм / VGA - 3
Rozetka.ua (Київ)
1 203 грн.
← купити
Корпус GTL Gaming `Dark Fire`, Black, без БЖ, Mid Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0, макс. CPU - 150 мм / VGA - 3
MAUDAU (Київ)
1 173 грн.
← купити
Корпус GTL Gaming "Dark Fire", чорний, без БЖ, Mid Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0, макс. CPU - 150 мм / VGA -
MAUDAU (Київ)
1 451 грн.
← купити
Корпус GTL Gaming "Dark Fire", без БП, ATX, Black (GTL3201C)
Rozetka.ua (Київ)
984 грн.
← купити
Корпус GTL Gaming "Dark Fire", Black, без бп, Mid Tower, ATX/Micro ATX/Mini ITX, 2xUSB 3.0, макс. cpu - 150 мм/vga - 310 мм,
Rozetka.ua (Київ)
1 140 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GTL Dark Fire, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус GTL Dark Fire. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус GTL Dark Fire у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія