шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити наручний годинник Guardo SA03013-1 за ціною від 8600 грн.

Характеристики та опис Guardo SA03013-1

Діаметр (ширина) (мм): 47; Захист від води: 30 WR / 3 ATM; Застібка: кліпса (розкладається); Колір ремінця: нержавіюча сталь; Ремінець: браслет сталь; Корпус Skeleton; Матеріал скла: мінеральне; Колір корпуса: нержавіюча сталь; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Підсвічування: люмінесцентне покриття
Статьчоловічі
Країна походження брендуІталія
Механізм
Тип механізмумеханічні
Автопідзавод
КалібрG3265Z
Секундна стрілка+
Циферблат
Тип циферблатастрілочний
Розмітка циферблатамітки
Колірсиній
Підсвічуваннялюмінесцентне покриття
Корпус та ремінець
Форма корпусакругла
Матеріал корпусанержавіюча сталь
Колір корпусанержавіюча сталь
Матеріал скламінеральне
Корпус Skeleton
Ремінецьбраслет сталь
Колір ремінцянержавіюча сталь
Застібкакліпса (розкладається)
Інше
Захист від води30 WR / 3 ATM
Діаметр / ширина47 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8500 грн.    до  11500 грн.

від 8 600  до 10 996 грн.
GUARDO SA03013-1
MAUDAU (Київ)
8 600 грн.
← купити
GUARDO Наручний годинник GUARDO SA03013-1 (1160-0023)
MTA.ua (Київ)
9 399 грн.
← купити
Чоловічий наручний годинник SA03013-1 Guardo (2000003195060)
Rozetka.ua (Київ)
10 526 грн.
← купити
Наручний годинник GUARDO SA03013-1
Rozetka.ua (Київ)
10 948 грн.
← купити
Годинник чоловічий GUARDO SA03013-1 механічний з автозаведенням
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Наручні годинники GUARDO SA03013-1
Rozetka.ua (Київ)
10 062 грн.
← купити
GUARDO SA03013-1
Rozetka.ua (Київ)
10 996 грн.
← купити
Наручний годинник GUARDO SA03013-1
Rozetka.ua (Київ)
9 933 грн.
← купити
Чоловічий наручний годинник SA03013-1 Guardo 000319725
Rozetka.ua (Київ)
10 750 грн.
← купити
Чоловічий годинник GUARDO SA03013-1 (A-046033)
Rozetka.ua (Київ)
10 808 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Guardo SA03013-1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: наручний годинник Guardo SA03013-1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на наручний годинник Guardo SA03013-1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія