шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити ПНБ / тепловізор Guide TN650 за ціною від 137800 грн.
Відео 8Фото 29

Характеристики та опис Guide TN650

Вага (г): 880; Габарити (мм): 162x146x70; Час безперервної роботи (год): 5.5; Джерело живлення: 2x18650; захист від пилу та води; вбудований відеорекордер; Кутове поле зору (°): 8.8; Цифрове збільшення (x): 8; Оптичне збільшення (x): 2.8; Дальність виявлення (м): 2000; Форм-фактор: бінокль; Тип: тепловізор
Тип
тепловізор
Форм-фактор
бінокль
Дальність виявлення
2000 м
Оптичне збільшення
2.8 x
Кутове поле зору
8.8 °
Час безперервної роботи
5.5 год
Габарити
162x146x70 мм
Вага
880 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  145000 грн.    до  175000 грн.

від 137 800  до 196 040 грн.
Тепловізійний бінокль GUIDE TN650 640x480px 50mm (з далекоміром)
Stdkiev.com.ua (Київ)
140 999 грн.
← купити
Тепловізійний бінокль з лазерним далекоміром GUIDE TN650
Fotofox.com.ua (Київ)
159 132 грн.
← купити
Тепловізійний бінокль GUIDE TN650 640x480px 50mm (з далекоміром) + Безкоштовна доставка
Dinastiya.com.ua (Київ)
← купити
Бінокуляр тепловізійний GUIDE TN650 2,8-22,4x50 640x480@12μm VOx з далекоміром 1500 м
Sportorg.com.ua (Харків)
162 620 грн.
← купити
Тепловізійний бінокль Guide TN650 640x480px 50mm (747132) 747132
Comtrading.ua (Київ)
160 682 грн.
← купити
Тепловизионный бинокль Guide TN650 640x480px 50mm (747132)
Q-techno.com.ua (Київ)
145 372 грн.
← купити
Тепловізійний бінокль GUIDE TN650 640x480px 50mm (з далекоміром) (Безкоштовна доставка) B5589
Boom-ua.com (Київ)
← купити
Тепловізор GUIDE TN650 (з далекоміром)
Clever-market.com.ua (Одеса)
149 000 грн.
← купити
Тепловізійний бінокль Guide TN650 640x480px 50mm (747132) 747132
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Тепловізійний бінокль GUIDE TN650 640x480px 50mm (з далекоміром) 747132
Kram-market.com.ua (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Guide TN650, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пнб / тепловізор Guide TN650. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пнб / тепловізор Guide TN650 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія