шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити ПНБ / тепловізор Guide TU431 LRF за ціною від 79999 грн.
Відео 2Фото 23

Характеристики та опис Guide TU431 LRF

Вага (г): 1250; Габарити (мм): 377x107x99; Час безперервної роботи (год): 12; Джерело живлення: вбудований+знімний акумулятор; захист від пилу та води; вбудований відеорекордер; лазерний далекомір; Кутове поле зору (°): 7.8; Поле зору на відстані 100 м (м): 14; Цифрове збільшення (x): 4; Оптичне збільшення (x): 2.65
Тип
тепловізор
Форм-фактор
приціл
Дальність виявлення
1000 м
Оптичне збільшення
2.65 x
Поле зору на відстані 100 м
14 м
Кутове поле зору
7.8 °
Час безперервної роботи
12 год
Габарити
377x107x99 мм
Вага
1250 г / без батареї та наочника /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  77500 грн.    до  105000 грн.

від 79 999  до 105 560 грн.
Тепловизионный прибор GUIDE TU431 LRF 400x300px 35mm (с дальномером) TU431LRF
Stdkiev.com.ua (Київ)
79 999 грн.
← купити
Тепловізор GUIDE TU431 LRF
Clever-market.com.ua (Одеса)
97 000 грн.
← купити
Приціл тепловізійний Guide TU431 Gen2 LRF 2.6-10,6x35 400x300@12μm з далекоміром 1000 м
MAUDAU (Київ)
86 390 грн.
← купити
Приціл тепловізійний Guide TU431 Gen2 LRF 2,6-10,6x35 400x300@12m VOx. 1000 м
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Приціл тепловізійний Guide TU431 Gen2 LRF 2,6-10,6x35 400x300@12m VOx. 1000 м
Rozetka.ua (Київ)
105 560 грн.
← купити
Тепловізійний прилад GUIDE TU431 LRF 400x300px 35mm (з далекоміром)
Rozetka.ua (Київ)
92 000 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Guide TU431 LRF, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пнб / тепловізор Guide TU431 LRF. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пнб / тепловізор Guide TU431 LRF у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія