шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити штативи для селфі Hama Multi 4in1 за ціною від 1008 грн.
Відео 3Фото 11

Характеристики та опис Hama Multi 4in1

Вага (г): 190; Матеріал корпуса: метал; Кріплення екшн-камери: різьба; Максимальна довжина (мм): 900; Мінімальна довжина (мм): 200; Трансформація в штатив; для екшн-камер; За призначенням: для телефонів
Колір
За призначенням
для телефонів
для екшн-камер
Трансформація в штатив
Мінімальна довжина
200 мм
Максимальна довжина
900 мм
Кількість секцій
7
Тип головки
кульова
Кріплення екшн-камери
різьба
Матеріал корпуса
метал
Вага
190 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1050 грн.    до  1500 грн.

від 1 008  до 2 510 грн.
Монопод/штатив HAMA для смартфонів, фотокамер, GoPro, "Multi 4in1", 20-90 см, чорний 00004601
Moyo.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Hama 00004601
Mallprix.com (Київ)
1 008 грн.
← купити
Штатив Hama Multi 4in1 20-90 см (00004601) 00004601
Brain.com.ua (Київ)
1 296 грн.
← купити
Штатив Hama Multi 4in1 20-90 см (00004601) 00004601
Itbox.ua (Київ)
← купити
Штатив HAMA Multi 4x1 20 - 90 см Black (4601) 00004601
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Штатив Hama Multi 4in1 (00004601) 00004601
Click.ua (Київ)
← купити
Штатив HAMA Multi 4in1 20-90 см (00004601) 00004601
Comtrading.ua (Київ)
1 243 грн.
← купити
Підлоговий штатив Hama Multi 4in1 20-90 (00004601)
Redprice.sale (Львів)
2 503 грн.
← купити
Штатив HAMA Multi 4x1 Action Camera,Mobile Phone,Photo,Video 20 -90 см Black, 00004601 UA 00004601
Sota.store (Київ)
1 305 грн.
← купити
Штатив HAMA Multi 4in1 20-90 см (00004601)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 149 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hama Multi 4in1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: штативи для селфі Hama Multi 4in1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на штативи для селфі Hama Multi 4in1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія