шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hansgrohe (призначення)
ванна і умивальник
Каталог товарів

Ціни57Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити змішувач Hansgrohe Tecturis E 73020000 за ціною від 9965 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис Hansgrohe Tecturis E 73020000

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Німеччина; Глибина конструкції (мм): 194; Висота змішувача (мм): 150; пофарбований: чорний, білий; бронза; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 3/8"; Довжина підключення (мм): 375; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний)
Колір
Призначення
для умивальника
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
Г-подібний
Функції та можливості
натискний донний клапан
холодний старт
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
бронза
чорний, білий
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15000 грн.    до  20000 грн.

від 9 965  до 20 861 грн.
Змішувач для раковини Hansgrohe Tecturis E Fine CoolStart EcoSmart чорний матовий 73020670
Santechshara.ua (Київ)
19 474 грн.
← купити
Змішувач для умивальника Tecturis E 110 Fine CoolStart Matt White Hansgrohe (73020700)
Viyar.ua (Київ)
← купити
Hansgrohe Hansgrohe Tecturis E 110 Fine CoolStart Chrome (73020000) 73020000
Венкон (Київ)
13 903 грн.
← купити
Змішувач для раковини Hansgrohe Tecturis E Fine CoolStart EcoSmart+ чорний матовий (73020670) 73020670
Luxaqua.com.ua (Запоріжжя)
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний HANSGROHE Tecturis E EcoSmart+ чорний латунь з донним клапаном 73020670
Drop.ua (Київ)
14 606 грн.
← купити
Hansgrohe Tecturis E CoolStart EcoSmart 73020000
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника Hansgrohe Tecturis E EcoSmart+ із донним клапаном 73020000
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Смеситель-кран для раковины HANSGROHE Tecturis E 73020670 черный
24plitka.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника Hansgrohe TECTURIS E 110, одноважільний,CoolStart, push-open, чорний матовий 73020670
Bom.com.ua (Київ)
19 106 грн.
← купити
Змішувач для раковини Hansgrohe Tecturis E бронза 73020140
San-lux.com.ua (Київ)
18 923 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hansgrohe Tecturis E 73020000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Hansgrohe Tecturis E 73020000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Hansgrohe Tecturis E 73020000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія