шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичні меблі Helinox Chair Zero за ціною від 8348 грн.
Відео 6Фото 12

Характеристики та опис Helinox Chair Zero

Вага (кг): 0.49; Розміри (в складеному), (см): 35х10х10; Розміри (в розкладеному), (см): 64х48х52; Чохол; Матеріал каркасу: алюміній; Макс. навантаження (кг): 120; Призначення: крісло
Колір
Тип
крісло
Макс. навантаження
120 кг
Матеріал каркасу
алюміній
Чохол
Розміри (в розкладеному)
64х48х52 см
Розміри (в складеному)
35х10х10 см
Вага
0.49 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 8 348  до 13 924 грн.
Стілець розкладний Helinox Chair Zero L Grey (10556) 10556
Bagfactory.com.ua (Київ)
8 904 грн.
← купити
Крісло Helinox Chair Zero Black/O.Blue (1053-10551R1)
MAUDAU (Київ)
9 180 грн.
← купити
Крісло розкладане Helinox Chair Zero Highback Black
Rozetka.ua (Київ)
13 924 грн.
← купити
Стілець розкладний Helinox Chair Zero L Black (10555) 10555
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Стілець Helinox Chair Zero (1053-10554)
MAUDAU (Київ)
9 736 грн.
← купити
Стілець Helinox Chair Zero Highback Black (1053-10559)
MAUDAU (Київ)
10 017 грн.
← купити
Стілець Helinox Chair Zero Highback Grey (1053-10560)
MAUDAU (Київ)
← купити
Стілець Helinox Chair Zero Highback White (1053-10562)
MAUDAU (Київ)
12 518 грн.
← купити
Стілець Helinox Chair Zero L Dark Grey (1053-10555)
MAUDAU (Київ)
← купити
Стілець Helinox Chair Zero L Grey (1053-10556)
MAUDAU (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Helinox Chair Zero, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичні меблі Helinox Chair Zero. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичні меблі Helinox Chair Zero у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія