шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни45Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник HiFuture Active за ціною від 3499 грн.
Фото 9

Характеристики та опис HiFuture Active

Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM); Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 490; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Ядер процесора: 2; Дисплей ("): 1.43; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран; барометр; альтиметр; компас; ведення по GPS-треку
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
ведення по GPS-треку
компас
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
акселерометр
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 499  до 7 971 грн.
Смарт-годинник HIFUTURE Active Black (active.black-red) active.black-red
FOXTROT.UA (Київ)
3 799 грн.
← купити
Розумний годинник HiFuture active.silver Срібний
АЛЛО (Київ)
5 099 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture active black-red (active.black-red) active.black-red
Itbox.ua (Київ)
← купити
HiFuture active.black-yellow
Mallprix.com (Київ)
3 595 грн.
← купити
HiFuture active.black-red
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HiFuture Active (active.black-red) Black-Red active.black-red
Vodafone.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Hifuture Active HSSW9BY Чорний та жовтий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 656 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture active silver (active.silver) active.silver
icom.net.ua (Київ)
4 632 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture active black-red (active.black-red)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 820 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture active black-red (active.black-red) active.black-red
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Розумний годинник HiFuture active.black-yellow Чорно-Жовтий
Mi.ua (Київ)
5 399 грн.
← купити
Смарт годинник HiFuture Active Black/Red (active.black-red) active.black-red
Ktc.ua (Рівне)
← купити
HiFuture active black-red (active.black-red) active.black-red
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HiFuture Active Black/Red (active.black-red)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HIFUTURE Active Black/Yellow (active.black-yellow) active.black-yellow
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смарт-годинник HIFUTURE Active Silver (active.silver) active.silver
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Розумний годинник HiFuture active.black-yellow Чорно-Жовтий Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Розумний годинник HiFuture active.black-red Чорно-Червоний Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Смарт-годинник HiFuture active black-yellow (active.black-yellow) active.black-yellow
Itbox.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HiFuture active silver (active.silver) active.silver
Itbox.ua (Київ)
← купити
HiFuture active.black-yellow
COMFY.ua (Київ)
← купити
HiFuture active.silver
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HiFuture Active (active.black-yellow) Black-Yellow active.black-yellow
Vodafone.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture Active (active.silver) Silver active.silver
Vodafone.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture active black-yellow (active.black-yellow) active.black-yellow
icom.net.ua (Київ)
3 546 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture active black-red (active.black-red) active.black-red
icom.net.ua (Київ)
3 636 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture active black-yellow (active.black-yellow)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HiFuture active silver (active.silver)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HiFuture active black-yellow (active.black-yellow) active.black-yellow
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HiFuture active silver (active.silver) active.silver
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Розумний годинник HiFuture active.black-red Чорно-Червоний
Mi.ua (Київ)
← купити
HiFuture Active HSSW9SL Silver
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 712 грн.
← купити
HiFuture Active Black (HSSW9BR)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 971 грн.
← купити
HiFuture active silver (active.silver) active.silver
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
HiFuture active black-yellow (active.black-yellow) active.black-yellow
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HiFuture Active Silver (active.silver)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HiFuture Active Black/Yellow (active.black-yellow)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HiFuture active silver (active.silver)
Rozetka.ua (Київ)
6 129 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture active black-yellow (active.black-yellow)
Rozetka.ua (Київ)
4 690 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture active black-red (active.black-red)
Rozetka.ua (Київ)
4 815 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture Active Black-Red (active.black-red)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HiFuture Active Black-Yellow (active.black-yellow)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HiFuture active silver (active.silver)
Rozetka.ua (Київ)
6 489 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture active black-yellow (active.black-yellow)
Rozetka.ua (Київ)
4 951 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture active black-red (active.black-red)
Rozetka.ua (Київ)
5 081 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HiFuture Active, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник HiFuture Active. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник HiFuture Active у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія