шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Ніж / мультитул Hightron Pathwright HK03BLK

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити ніж / мультитул Hightron Pathwright HK03BLK за ціною від 3694 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Hightron Pathwright HK03BLK

Країна походження бренду: Китай; кріплення для ремінця; відкриття однією рукою; Додатково: блокування леза; Вага (г): 91; Довжина (мм): 205; Матеріал рукояті: скловолокно; Довжина леза (мм): 90; Матеріал леза: сталь; Тип основного леза: гладке; Профіль клинка: clip-point; Замок: axis lock; Конструкція: складаний
Колір
Тип
EDC (повсякденний)
Конструкція
складаний
Замок
axis lock
Профіль клинка
clip-point
Тип основного леза
гладке
Матеріал леза
сталь
Антиблікове покриття леза
Марка сталі
Sandvik 14C28N
Довжина леза
90 мм
Товщина леза
2.2 мм
Матеріал рукояті
скловолокно
Довжина
205 мм
Довжина (складений)
115 мм
Вага
91 г
Додатково
блокування леза
відкриття однією рукою
кріплення для ремінця
Країна походження бренду
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3300 грн.    до  4500 грн.

від 3 694  до 4 742 грн.
EDC ніж Hightron Pathwright чорний (HK03BLK)
One-click.com.ua (Дніпро)
3 915 грн.
← купити
Ніж Hightron Pathwright, 14C28N, G10, чорний, чорний клинок (HK03BLK) HK03BLK
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ніж Hightron Pathwright, 14C28N, G10, чорний, чорний клинок (HK03BLK) HK03BLK
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ніж Hightron Pathwright, 14C28N, G10, чорний, чорний клинок (HK03BLK)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 694 грн.
← купити
Ніж складаний Hightron Pathwright 14C28N G10 чорний клинок Чорний (HK03BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ніж Hightron Pathwright, 14C28N, G10, чорний, чорний клинок (HK03BLK)
Rozetka.ua (Київ)
4 742 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hightron Pathwright HK03BLK, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ніж / мультитул Hightron Pathwright HK03BLK. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ніж / мультитул Hightron Pathwright HK03BLK у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія