шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (кріплення тримача)
зажим на воздуховод и присоска
прищепка на воздуховод
на панель приладів
у підсклянник
у CD-слот
на дзеркало заднього виду
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тримач / авто зарядка Hoco CA120 Prospering за ціною від 315 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco CA120 Prospering

Матеріал корпуса: пластик; Сумісність із планшетами; Допустима діагональ ("): 10.5; Ширина затискача (мм): 245; Кріплення гаджета: затискач; Кріплення тримача: присоска; Призначення: автомобільний
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
присоска
Кріплення гаджета
затискач
Ширина затискача
245 мм
Допустима діагональ
10.5 "
Сумісність із планшетами
Матеріал корпуса
пластик
Розмір
155x104x75 мм
Вага
216 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 315  до 599 грн.
Тримач для телефону в автомобіль HOCO CA120 на 4.7-10.5 дюйма
Rozetka.ua (Київ)
355 грн.
← купити
Автодержатель телефона/планшета регулируемый Hoco CA120
Rozetka.ua (Київ)
376 грн.
← купити
Автотримач для планшету Hoco CA120 4,7-10,5" black
Rozetka.ua (Київ)
428 грн.
← купити
Автоутримувач Hoco CA120 Prospering 4.7-12.9 дюйма (108-245mm)
Rozetka.ua (Київ)
461 грн.
← купити
Автотримач HOCO CA120 для планшета та смартфона, на присосці, універсальний, чорний
Rozetka.ua (Київ)
495 грн.
← купити
Автотримач для мобільного телефону HOCO CA120 Prospering center console car holder
Rozetka.ua (Київ)
395 грн.
← купити
Тримач для телефону в автомобіль Hoco CA120 на 4.7-10.5 дюйми
Rozetka.ua (Київ)
315 грн.
← купити
Холдер HOCO CA120 tablet PC
Rozetka.ua (Київ)
472 грн.
← купити
Автомобільний тримувач HOCO CA120 для планшету та телефону (4.7-10.5 дюймів )
Rozetka.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Автомобільний тримач Hoco CA120 для планшета на панель/лобове скло 4.7-10.5" Black
Rozetka.ua (Київ)
545 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CA120 Prospering, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тримач / авто зарядка Hoco CA120 Prospering. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тримач / авто зарядка Hoco CA120 Prospering у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія