шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити вентилятор Hoco DF11 за ціною від 480 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hoco DF11

Габарити (см): 19.6x14.3x5.9; Діаметр (см): 12; підсвічування; регулювання нахилу; зволоження; Кількість швидкостей: 3; Механізм: осьовий; Джерело живлення: акумулятор; Тип: настільний
Колір
Тип
настільний
Джерело живлення
акумулятор / 4000 мAч /
Механізм
осьовий
Кількість швидкостей
3
Функції
зволоження
регулювання нахилу
підсвічування
Діаметр
12 см
Кількість лопатей
4 шт.
Об'єм бака для води
0.25 л
Габарити (ВхШхГ)
19.6x14.3x5.9 см
Вага
0.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 480  до 945 грн.
Вентилятор-зволожувач HOCO DF11, Whale 2-in-1 multi-function humidifier, 3 speed, Abbient Light, 4000mAh, 10h, Milky white
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Вентилятор з функцією зволоження повітря та LED підсвічуванням HOCO DF11 Бежевий
Rozetka.ua (Київ)
480 грн.
← купити
Вентилятор Hoco зі зволожувачем акумуляторний 4000mAh White (DF11)
Rozetka.ua (Київ)
720 грн.
← купити
Вентилятор-зволожувач повітря 2-в-1 Hoco DF11 Портативний вентилятор, акумулятор 4000 mAh, 3 рівні швидкості, таймер, до 10
Rozetka.ua (Київ)
945 грн.
← купити
Портативний настільний вентилятор-зволожувач повітря HOCO DF11 Whale 2-in-1 multi-function humidifier 4000mAh |3 режими, до
Rozetka.ua (Київ)
745 грн.
← купити
Портативний настільний вентилятор зволожувач повітря Hoco DF11 |3 режими, до 10 годин роботи, підсвічування, ручка для перен
Rozetka.ua (Київ)
739 грн.
← купити
Портативний вентилятор з зволожувачем HOCO DF11 2в1 4000 mAh з вбудованим акумулятором, 3.5-10 год роботи, 3 швидкості Milky
Rozetka.ua (Київ)
645 грн.
← купити
Міні кондиціонер вентилятор-зволожувач HOCO DF11 Whale 2-in-1 multi-function humidifier 4000mAh 250мл
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco DF11, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вентилятор Hoco DF11. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вентилятор Hoco DF11 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія