шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити відеореєстратор Hoco DV5 за ціною від 1439 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hoco DV5

Акумулятор (мАгод): 200; Резервне живлення: акумулятор;яті (ГБ): 128;єм карти пам' Макс. об' AV-вхід; IPS; Діагональ ("): 3; динамік; WDR (широкий динамічний діапазон); запис звуку; G-сенсор; Зйомка Full HD (1080): 1920x1080 пікс. 30 к/с;єм живлення: USB C; Роз' Кріплення реєстратора: защібка
Типвідеореєстратор
Спосіб кріпленняна лобове скло
Кріплення до склаприсоска
Кріплення реєстраторазащібка
Роз'єм живленняUSB C
Камера
Зйомка Full HD (1080)1920x1080 пікс. 30 к/с
Кут огляду140 °
Функції зйомкиG-сенсор (збереження відео)
запис звука
WDR (широкий динамічний діапазон)
Функції та можливості
Функціїдинамік
Дисплей
Діагональ дисплея3 "
Роздільна здатність дисплея432x240 пікс.
IPS дисплей
Інше
AV-вхід
Макс. об'єм карти пам'яті128 ГБ
Резервне живленняакумулятор
Ємність акумулятора200 мАгод
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 439  до 2 560 грн.
Hoco Відеореєстратор Hoco DV5 Driving recorder with 3-inch display Iron Gray
MTA.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Hoco DV5 Driving Recorder With 3-inch Display
Titan.ua (Львів)
2 199 грн.
← купити
Відеореєстратор Hoco DV5 Driving recorder with 3-inch display Iron Gray
Soho.com.ua (Київ)
1 439 грн.
← купити
Hoco DV5 Black
AKS.ua (Київ)
1 669 грн.
← купити
Відеореєстратор Hoco DV5 Driving Recorder With 3-inch Display Black
MAUDAU (Київ)
1 699 грн.
← купити
Відеореєстратор HOCO driving recorder with 3-inch display DV5 | 1080p/30FPS, G Sessor | 5149642
Rozetka.ua (Київ)
2 460 грн.
← купити
Відеореєстратор Hoco DV5 Driving recorder з дисплеєм 3"
MAUDAU (Київ)
1 941 грн.
← купити
Автовідеореєстратор HOCO DV5 — 1080p, нічна зйомка, 140-градусний об'єктив, сірий колір
Rozetka.ua (Київ)
2 428 грн.
← купити
Відеореєстратор Hoco DV5, FullHD, 2MP, 200mAh, iron gray
Rozetka.ua (Київ)
2 217 грн.
← купити
Відеореєстратор Hoco DV5, FullHD, 2MP, 200mAh, iron gray
Rozetka.ua (Київ)
1 963 грн.
← купити
Відеореєстратор Hoco DV5 з 3" IPS екраном, Full HD 1080P та кутом огляду 140° (778164)
Rozetka.ua (Київ)
2 489 грн.
← купити
Відеореєстратор HOCO driving recorder with 3-inch display DV5 |1080p/30FPS, G Sessor|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Відеореєстратор HOCO driving recorder with 3-inch display DV5 |1080p/30FPS, G Sessor| Grey
Rozetka.ua (Київ)
2 058 грн.
← купити
Автомобільний відеореєстратор Hoco DV5 With 3-inch Display [136876]
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Автомобільний відеореєстратор HOCO DV5 із Full HD записом, ширококутною лінзою 140° та нічним режимом Iron Gray
Rozetka.ua (Київ)
2 431 грн.
← купити
Відеореєстратор Hoco DV5 Driving recorder with 3-inch display на лобове скло в авто
Rozetka.ua (Київ)
1 910 грн.
← купити
Відеореєстратор - Hoco DV5
Rozetka.ua (Київ)
2 110 грн.
← купити
Відеореєстратор Hoco DV5 3-inch display (1080P) Iron gray
Rozetka.ua (Київ)
1 845 грн.
← купити
Відеореєстратор Hoco DV5 Driving recorder with 3-inch display iron gray
Rozetka.ua (Київ)
1 789 грн.
← купити
Відеореєстратор Hoco DV5 Driving recorder with 3-inch display Iron gray
Rozetka.ua (Київ)
2 100 грн.
← купити
Відеореєстратор Hoco DV5 з 2MP камерою для авто запис відео 1080P кут огляду 140 градусів екран 3 дюйми
Rozetka.ua (Київ)
2 202 грн.
← купити
Відеореєстратор Hoco DV5 Driving Recorder With 3-inch Display Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Відеореєстратор Hoco DV5 Driving recorder with 3-inch display Black
Rozetka.ua (Київ)
1 503 грн.
← купити
Відеореєстратор HOCO driving recorder with 3-inch display DV5 |1080p/30FPS, G Sessor| Колір grey
Rozetka.ua (Київ)
2 143 грн.
← купити
Відеореєстратор Hoco DV5 Dash Cam Full HD 1080P з 3-дюймовим IPS дисплеєм та нічною зйомкою Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Автомобільний відеореєстратор Hoco DV5 |3.0" IPS дисплей, широкий кут огляду 140°, 1080p Full HD, 30 кадрів/сек, акумулятор
Rozetka.ua (Київ)
2 560 грн.
← купити
Відеореєстратор HOCO DV5 Driving recorder з 3-дюймовим дисплеєм.
Rozetka.ua (Київ)
1 945 грн.
← купити
Відеореєстратор HOCO driving recorder with 3-inch display DV5 | 1080p/30FPS, G Sessor |
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Відеореєстратор автомобільний Hoco DV5
Rozetka.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Автомобільний відеореєстратор Hoco DV5 FullHD 200mAh 3-inch з дисплеєм і записом в машину
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Відеореєстратор HOCO DV5 3 дюймовий дисплей Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 124 грн.
← купити
Відеореєстратор HOCO DV5 Driving recorder with 3-inch display Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 220 грн.
← купити
Відеореєстратор HOCO DV5 Driving recorder with 3-inch display Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 871 грн.
← купити
Автомобільний відеореєстратор HOCO DV5 з 3" дисплеєм, Full HD 1080p, 30 fps, G-сенсор, широкий кут огляду 140°
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний відеореєстратор HOCO DV5 з Full HD записом, ширококутною лінзою 140° та нічним режимом Iron Gray
Rozetka.ua (Київ)
2 231 грн.
← купити
Відеореєстратор Hoco DV5, FullHD, 2MP, 200mAh, iron gray
Rozetka.ua (Київ)
2 047 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco DV5, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: відеореєстратор Hoco DV5. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на відеореєстратор Hoco DV5 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія