шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити GPS-трекер Hoco E91I за ціною від 489 грн.
Відео 1Фото 5

Характеристики та опис Hoco E91I

Вага (г): 75; Габарити (мм): 67х98х12; Захист від пилу та води: IP67; Робота в режимі очікування (днів): 125; Ємність акумулятора (мАгод): 120; Bluetooth Smart; Основне призначення: пошукова мітка
Основне призначення
пошукова мітка
Функції
Bluetooth Smart
Ємність акумулятора
120 мАгод
Робота в режимі очікування
125 днів
Захист від пилу та води
IP67
Габарити
67х98х12 мм
Вага
75 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 489  до 1 153 грн.
Трекер-кардхолдер магнітний Hoco E91I Tiger 120 mAh Black
MAUDAU (Київ)
730 грн.
← купити
Hoco Пошуковий брелок Hoco E91I Tiger smart anti-lost magnetic card holder
MTA.ua (Київ)
489 грн.
← купити
Пошуковий багатофункціональний трекер HOCO Tiger smart anti-lost magnetic card holder (rechargeable) E91I 5169022
Rozetka.ua (Київ)
784 грн.
← купити
Трекер-кардхолдер магнітний Hoco E91I Tiger 120 mAh Black (ITS-L-000000818051)
Rozetka.ua (Київ)
1 153 грн.
← купити
Пошуковий багатофункціональний трекер HOCO Tiger smart anti-lost magnetic card holder (rechargeable) E91I
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Трекер-кардхолдер магнітний Hoco E91I Tiger 120 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
933 грн.
← купити
Пошуковий трекер-картхолдер HOCO E91I Tiger сумісність із пристроями Apple Black (17586)
Rozetka.ua (Київ)
973 грн.
← купити
Смарт-трекер HOCO E91I Tiger Black
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Пошуковий картхолдер HOCO E91I Tiger Smart Anti-Lost Magnetic Card Holder з підтримкою Apple Find My
Rozetka.ua (Київ)
829 грн.
← купити
Пошуковий багатофункціональний трекер HOCO Tiger smart anti-lost magnetic card holder (rechargeable) E91I
Rozetka.ua (Київ)
739 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco E91I, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: gps-трекер Hoco E91I. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на gps-трекер Hoco E91I у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія