шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни69Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура Hoco GM18 за ціною від 384 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Hoco GM18

Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Регулювання гучності: через Fn; Клавіша Fn; Конструкція клавіш: мембранна; Хід клавіш: високий; Розкладка: ANSI; Формат: 100% (повнорозмірна); Тип: ігрові; Тип підключення: дротова; Комплектація: клавіатура і миша
Колір
Комплектаціяклавіатура і миша
Тип підключеннядротова
Типігрові
Формат100% (повнорозмірна)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмембранна
Клавіша Fn
Додатково
Регулювання гучностічерез Fn
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Інше
Мишка
Технологіяоптична
Кількість кнопок3
Кількість коліс прокрутки1
Кнопка перемикання DPI
Підсвічування корпуса
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  450 грн.    до  800 грн.

від 384  до 1 166 грн.
Hoco Комплект клавіатура та миша Hoco GM18 Luminous Black
MTA.ua (Київ)
389 грн.
← купити
Комплект HOCO GM18 Luminous gaming Black (6931474783684) 6931474783684
FOXTROT.UA (Київ)
384 грн.
← купити
Комплект провідний KB+Mouse HOCO GM18, USB, (Eng / Pyc), Box
Comtrading.ua (Київ)
790 грн.
← купити
HOCO GM18 Black (6931474783684) GM18Black(6931474783684)
COMFY.ua (Київ)
385 грн.
← купити
Ігрова клавіатура та миша Hoco GM18 з яскравим RGB-підсвічуванням (39134-01360)
MAUDAU (Київ)
695 грн.
← купити
Комплект провідний KB+Mouse HOCO GM18, USB, RGB підсвічування, (Eng/Pyc), Black/White, Box Y-44417
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
641 грн.
← купити
Комплект провідний 2 в 1 з мишею HOCO GM18 клавіатурою RU/ENG розкладкою та RGB-підсвічуванням для комп'ютера Чорний
Rozetka.ua (Київ)
630 грн.
← купити
Клавіатура + миша дротова Hoco GM18 Luminous Black
MAUDAU (Київ)
598 грн.
← купити
Комплект провідний KB+Mouse Hoco GM18, USB, RGB підсвічування, (Eng/Pyc), Black/White, Box
MAUDAU (Київ)
680 грн.
← купити
Набір - клавіатура та миша - HOCO Luminous gaming keyboard and mouse set GM18
MAUDAU (Київ)
612 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco GM18, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Hoco GM18. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Hoco GM18 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія