шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни41Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кардридер / USB-хаб Hoco HB27 за ціною від 499 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hoco HB27

яті: Розміри (мм): 109х28.8х11.6; Слоти карт пам' HDMI: 1 шт.; Power Delivery: 60 Вт; Інтерфейс USB-C: 5Gbps; USB-C (шт.): 1; Інтерфейс USB-A: 2.0 та 5Gbps; USB-А (шт.): 3; Інтерфейс підключення: 5 Gbps (3.2 gen1); Підключення до ПК: USB-C; Виконання: зовнішній; Тип: USB-хаб
Колір
Тип
USB-хаб
Виконання
зовнішній
Підключення до ПК
USB-C
5 Gbps (3.2 gen1)
USB-A
3 шт.
2.0 та 5Gbps
USB-C
1 шт.
5Gbps
Power Delivery
60 Вт
HDMI
1 шт.
Довжина кабелю
14 см
Індикатор активності
Матеріал корпуса
метал
Розміри
109х28.8х11.6 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 499  до 1 052 грн.
Hoco USB-хаб Hoco HB27 Type-C HDTV + USB3.0 + USB2.0 * 2 + PD Metallic Gray (6931474769329)
MTA.ua (Київ)
549 грн.
← купити
HOCO 6931474769329
Mallprix.com (Київ)
566 грн.
← купити
HOCO HB27 Type-C multi-function converter HDTV+USB3.0+USB2.0х2+PD Metal Gray (6931474769329) HB27Type-Cmulti-functionconvert
COMFY.ua (Київ)
736 грн.
← купити
USB-хаб Hoco HB27 Type-C HDTV + USB3.0 + USB2.0 * 2 + PD Metallic Gray (6931474769329)
Soho.com.ua (Київ)
539 грн.
← купити
Кабель-перехідник HOCO HB27 Type-C multi-function converter (HDTV+USB3.0+USB2.0*2+PD) Metal Gray 6931474769329
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Концентратор HOCO USB-C to HDMI+USB3.0+2xUSB2.0+PD HB27 Metal Gray (6931474769329) 6931474769329
Brain.com.ua (Київ)
710 грн.
← купити
Концентратор HOCO USB-C to HDMI+USB3.0+2xUSB2.0+PD HB27 Metal Gray (6931474769329) 6931474769329
Itbox.ua (Київ)
← купити
Hoco HB27 5-in-1 Hub gray
AKS.ua (Київ)
559 грн.
← купити
Usb-хаб Hoco HB27 Type-C multi-function converter (HDTV+Usb3.0+Usb2. 0x2+PD) сірий
MAUDAU (Київ)
862 грн.
← купити
HOCO Hoco HB27 Type-C to HDTV+USB3.0+USB2.0х2+PD (6931474769329) 6931474769329
Kvshop.com.ua (Київ)
499 грн.
← купити
USB-хаб HOCO HB27 Type-C multi-function converter(HDTV+USB3.0+USB2.0*2+PD) Metal Gray (6931474769329)
Rozetka.ua (Київ)
669 грн.
← купити
Хаб USB HB27, Grey, Type-C 3.0 - 1xType-C (60 Вт) / 1xUSB 3.0 / 2xUSB 2.0 / HDMI 4K Hoco (2000003319176)
Rozetka.ua (Київ)
887 грн.
← купити
USB hub хаб HOCO HB27 на 5 в 1 Type-C to HDMI+PD+USB3.0+USB2.0*2
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Кабель-перехідник HOCO HB27 Type-C multi-function converter (HDTV+USB3.0+USB2.0*2+PD) Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
956 грн.
← купити
USB-хаб HOCO HB27 Type-C multi-function converter (HDTV+USB3.0+USB2.0*2+PD) Metal Gray (6931474769329)
Rozetka.ua (Київ)
819 грн.
← купити
USB-хаб HOCO HB27 Type-C multi-function converter(HDTV+USB3.0+USB2.0*2+PD) Metal Gray (6931474769329)
Rozetka.ua (Київ)
830 грн.
← купити
USB-хаб HOCO HB27 Type-C multi-function converter (HDTV+USB3.0+USB2.0*2+PD) Metal Gray (6931474769329)
Rozetka.ua (Київ)
782 грн.
← купити
USB Hub Hoco HB27 Type-C multi-function converter(HDMI+USB3.0+USB2.0*2+PD) Металево-сірий
Rozetka.ua (Київ)
657 грн.
← купити
USB Hub Hoco HB27 Type-C multi-function converter(HDMI+USB3.0+USB2.0*2+PD) Металево-сірий
Rozetka.ua (Київ)
582 грн.
← купити
USB Hub адаптер Hoco HB27 Type-C HDTV/USB3.0/USB2.0, Metallic gray
Rozetka.ua (Київ)
919 грн.
← купити
Кабель-перехiдник HOCO HB27 Type-C multi-function converter(HDTV+USB3.0+USB2.0*2+PD) Metal Gray (6931474769329)
Rozetka.ua (Київ)
674 грн.
← купити
HUB Type-C HOCO HB27 (HDTV+USB3.0+USB2.0*2+PD) Сірий
Rozetka.ua (Київ)
602 грн.
← купити
USB-хаб HOCO HB27 Type-C multi-function converter (HDTV+USB3.0+USB2.0*2+PD) Metal Gray (6931474769329)
Rozetka.ua (Київ)
693 грн.
← купити
Перехідник HOCO HUB HB27 (Type-C to HDTV+USB3.0+USB2.0*2+PD) /18
Rozetka.ua (Київ)
995 грн.
← купити
USB-хаб HOCO HB27 Type-C multi-function converter (HDTV+USB3.0+USB2.0*2+PD) Metal Gray (6931474769329)
Rozetka.ua (Київ)
696 грн.
← купити
Хаб Type-C Hoco HB27 (HDTV+USB3.0+USB2.0*2+PD) Сірий
Rozetka.ua (Київ)
720 грн.
← купити
USB-хаб HOCO HB27 Type-C multi-function converter HDTV USB3.0 USB2.0x2 PD Metal Gray (6931474769329)
Rozetka.ua (Київ)
790 грн.
← купити
Хаб USB Hoco HB27 Type-C multi-function converter (HDTV+USB3.0+USB2.0*2+PD) Колір Металево-сірий
Rozetka.ua (Київ)
842 грн.
← купити
USB-хаб HOCO HB27 Type-C multi-function converter (HDTV+USB3.0+USB2.0*2+PD) Metal Gray (6931474769329)
Rozetka.ua (Київ)
1 052 грн.
← купити
USB-хаб HOCO HB27 Type-C multi-function converter (HDTV+USB3.0+USB2.0*2+PD) Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
821 грн.
← купити
USB-хаб HOCO HB27 Type-C multi-function converter (HDTV+USB3.0+USB2.0*2+PD) Metal Gray (6931474769329)
Rozetka.ua (Київ)
918 грн.
← купити
Концентратор HOCO USB-C to HDMI+USB3.0+2xUSB2.0+PD HB27 Metal Gray (6931474769329) HOCO 6931474769329 908241
Rozetka.ua (Київ)
937 грн.
← купити
USB-хаб HOCO HB27 Type-C multi-function converter (HDTV+USB3. 0+USB2. 0*2+PD) сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
USB-хаб HOCO HB27 Type-C multi-function converter (HDTV+USB3.0+USB2.0*2+PD) Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
714 грн.
← купити
Перехідник Hoco HB27 60W 5в1 зовнішній адаптер Type-C хаб HDTV+USB3.0+USB2.0+PD концентратор для ноутбука
Rozetka.ua (Київ)
← купити
USB-хаб адаптер Hoco HB27 Type-C 4в1 (док станція, 60W, HDTV + 3 USB3.0 + USB2.0 + PD, переходник, для макбука и другой техн
Rozetka.ua (Київ)
820 грн.
← купити
USB-хаб HOCO HB27 Type-C multi-function converter(HDTV+USB3.0+USB2.0*2+PD) Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
813 грн.
← купити
USB-хаб з підтримкою 4K HDMI, Hoco, HB27 (34381-01605)
Rozetka.ua (Київ)
778 грн.
← купити
USB-хаб HOCO HB27 Type-C multi-function converter (HDTV+USB3.0+USB2.0*2+PD) Metal Gray (6931474769329)
Rozetka.ua (Київ)
947 грн.
← купити
USB Hub Hoco HB27 Type-C multi-function converter(HDMI+USB3.0+USB2.0*2+PD) Металево-сірий
Rozetka.ua (Київ)
642 грн.
← купити
USB-хаб HOCO HB27 Type-C multi-function converter (HDTV+USB3.0+USB2.0*2+PD) Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
660 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HB27, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кардридер / usb-хаб Hoco HB27. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кардридер / usb-хаб Hoco HB27 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія