шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити радіоприймач / годинник Hoco HI50 за ціною від 559 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hoco HI50

будильник; Формат часу: 24-годинний; Потужність динаміка (Вт): 5; лінійний вхід; кардридер; USB-A; Відтворення: Bluetooth: Bluetooth v 5.3; Тип тюнера: цифровий; Форма циферблата: прямокутна; Тип циферблата: цифровий; Тип пристрою: радіоприймач
Колір
Тип пристрою
радіоприймач
Тип циферблата
цифровий
Форма циферблата
прямокутна
Тип тюнера
цифровий
Радіо
FM
AM
Відтворення
Bluetooth v 5.3
USB-A
кардридер
лінійний вхід
Потужність динаміка
5 Вт
Формат часу
24-годинний
Функції та можливості
будильник
ліхтарик
Джерело живлення
акумулятор
Ємність акумулятора
1200 мАгод
Вага
216 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 559  до 899 грн.
Радіо HOCO HI-50 Black
Euro-technika.com.ua (Львів)
559 грн.
← купити
Радіоприймач портативний HOCO HI50, FM, USB, TF, BT5.3, чорний
Rozetka.ua (Київ)
819 грн.
← купити
Радіоприймач Hoco HI50 Portable MP3 з акумулятором та ліхтариком чорний
Rozetka.ua (Київ)
795 грн.
← купити
Портативне радіо HOCO HI50 Portable radio black
Rozetka.ua (Київ)
728 грн.
← купити
Портативне радіо Hoco HI50 Portable Radio Bluetooth 5.3, 5W, AM, FM, USB, TF, акумулятор до 5 годин роботи, чорне
Rozetka.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Портативний радіоприймач HOCO HI50 Portable radio AM/FM, USB/TF/BT5.3, 5W
Rozetka.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Портативний радіоприймач HOCO HI50
Rozetka.ua (Київ)
750 грн.
← купити
Портативний радіоприймач HOCO Portable radio HI50 | AM / FM, USB / TF / BT5.3, 5W |
Rozetka.ua (Київ)
827 грн.
← купити
Портативний радіоприймач HOCO HI50 AM/FM бездротова акустика USB/TF/BT5.3 5W Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативний радіоприймач HOCO HI50 Portable radio AM/FM USB/TF/BT5.3 5W Black
Rozetka.ua (Київ)
815 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HI50, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: радіоприймач / годинник Hoco HI50. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на радіоприймач / годинник Hoco HI50 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія