шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити термометр / барометр Hoco HX40 за ціною від 159 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco HX40

Габарити (ШхВ): 450х450х130; Матеріал корпуса: пластик; Джерело живлення: батарейки; Температура комфорту; Тип пристрою: електронний; Призначення: побутовий (для дому)
Призначення
побутовий (для дому)
Тип пристрою
електронний
Вимірювання
температура
вологість (гігрометр)
Температура комфорту
Джерело живлення
батарейки
Матеріал корпуса
пластик
Габарити
450х450х130 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  160 грн.    до  350 грн.

від 159  до 319 грн.
Термогігрометр HOCO HX40 з LCD дисплеєм, вимірюванням температури та вологості - White
Rozetka.ua (Київ)
288 грн.
← купити
Гігрометр Hoco HX40 Indoor electronic hygrothermometer White
Rozetka.ua (Київ)
159 грн.
← купити
Цифровий термогігрометр Hoco HX40 white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Годинник настільний HOCO HX40 Indoor з термогігрометром білий
Rozetka.ua (Київ)
200 грн.
← купити
Гігрометр електронний Hoco HX40 білий ABS-пластик 45x45x13 мм для контролю температури та вологості.
Rozetka.ua (Київ)
315 грн.
← купити
Термометр-гігрометр Hoco HX40 Indoor Electronic Hygrothermometer White
Rozetka.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Електронний термометр з гігрометром Hoco HX40 (LCD екран, вимірювання температури, вологості) - Білий
Rozetka.ua (Київ)
250 грн.
← купити
Термометр-гігрометр HOCO HX40 з LCD дисплеєм, вимірювання температури та вологості, настінний/настільний
Rozetka.ua (Київ)
319 грн.
← купити
Термогігрокметр HOCO HX40 Indoor electronic hygrothermometer White (6942007647823)
Rozetka.ua (Київ)
212 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HX40, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: термометр / барометр Hoco HX40. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на термометр / барометр Hoco HX40 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія