шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP Victus 15-fa2000 [15-fa2000na]

Конфігурації і ціни 2048Відгуки  Обговорення1Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук HP Victus 15-fa2000 (15-fa2000na) за ціною від 48999 грн.
Відео 7Фото 15

Серия HP Victus 15-fa2000

Модифікації HP Victus 15-fa2000 64
Характеристики [15-fa2000na]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core 5
Тактова частота
1.6 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
358x255x24 мм
Вага
2.3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  43000 грн.    до  60000 грн.
Acer Nitro V 15 ANV1...
ANV15-52-574 M
від 48 699 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0730ng
від 51 999 грн.
NH.U1PAA.161
від 49 999 грн.
HP Victus 15-fa2000
B5EQ161
від 51 449 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9E
83LK00CAUS
від 52 717 грн.
HP Victus 15-fa1000
15-FA1151NW
від 45 199 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2082wm
від 39 499 грн.
Lenovo IdeaPad Gamin...
82SA007HPB
від 53 500 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9
83GS007RPB
від 50 000 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9
83GS001CUS
ANV15-52-57B B
від 42 399 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2047nw
від 43 108 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9
83GS002PPB
від 42 499 грн.
82S900JWPB
від 48 999 грн.
MSI Katana 15 B12VEK
B12VEK-1000P L
від 44 249 грн.
82S900VMPB
від 48 750 грн.
Acer Nitro 5 AN515-58
AN515-58-599 Y
від 53 900 грн.
Dell Alienware 16 Au...
5MX80
від 47 999 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2049nw
від 45 999 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2054nw
від 49 060 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9
83GS00D6CK
від 56 999 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2243nw
Lenovo LOQ 15IAX9E
83LK00C9US
від 46 515 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9
83GS002QPB
від 44 499 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9
83GS008YPB
Lenovo LOQ 15IAX9
83GS007LPB
від 42 340 грн.
MSI Cyborg 15 B13WEKG
B13WEKG-669F R
від 41 999 грн.
AC16250RPLH- R005
від 42 086 грн.
HP Victus 15-fa0000
15-fa0004nw
від 39 750 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9E
83LK00CVUS
від 39 999 грн.

від 48 999  до 55 496 грн.
HP Victus 15-fa2000na Dark Gray (BN8C7EA)
iTMag.ua (Київ)
50 249 грн.
← купити
HP Ноутбук HP Victus Gaming Laptop 15-fa2000na (BN8C7EA) Dark Gray
MTA.ua (Київ)
53 599 грн.
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fa2000na (BN8C7EA)
Touch (Дніпро)
48 999 грн.
← купити
HP Victus 15-fa2000na Dark Gray (BN8C7EA)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fa2000na Dark Gray (BN8C7EA) EU
Zhuk.ua (Київ)
52 920 грн.
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fa2000na Dark Gray (BN8C7EA) Victus 15-fa2000na Dark Gray (BN8C7EA)
Denika.ua (Харків)
55 496 грн.
← купити
Ноутбук HP Victus Gaming Laptop 15-fa2000na (BN8C7EA) Dark Gray
Soho.com.ua (Київ)
53 119 грн.
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fa2000na Dark Gray (BN8C7EA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
52 541 грн.
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fa2000na Dark Gray (BN8C7EA)
Justbuy.com.ua (Київ)
50 689 грн.
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fa2000na Dark Gray (BN8C7EA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
51 465 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 15-fa2000na, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP Victus 15-fa2000 (15-fa2000na). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP Victus 15-fa2000 (15-fa2000na) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія