шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 [AT6F2AVV1]

Конфігурації і ціни 1555Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F2AVV1) за ціною від 51284 грн.
Відео 17Фото 12

Серия HP ProBook 4 G1i 14

Модифікації HP ProBook 4 G1i 14 52
Где купить? [AT6F2AVV1]
Характеристики [AT6F2AVV1]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
1.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
319x224x17 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  46000 грн.    до  65000 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z5ET
від 52 226 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F2AVV8
від 54 544 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
CT1H8ET
від 54 503 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z7ET
від 57 021 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
D0VG6ET
від 55 686 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F5AVV1
від 55 709 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21MR008JPB
від 42 749 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LDET
від 53 252 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51MCET
від 52 124 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LGET
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z6ET
від 60 884 грн.
21MR008KPB
від 45 499 грн.
21SJ008APB
від 43 635 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
PB142521
від 52 899 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3P8AVV2
від 52 619 грн.
21SJ007KRA
від 55 429 грн.
PB142522
від 57 590 грн.
21SJ0081APB
від 50 945 грн.
Asus ExpertBook B3 B...
B3404CMA L-Q50218X
від 35 999 грн.
PB14265
від 59 805 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3Q4AVV1
від 57 203 грн.
21SJ007DRA
від 44 444 грн.
Acer TravelMate P4 T...
NX.BF8EP.003
від 55 055 грн.

від 51 284  до 65 773 грн.
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F2AVV1) AT6F2AVV1
Artline.ua (Київ)
55 599 грн.
← купити
HP Ноутбук HP ProBook 4 G1i (AT6F2AVV1) Pike Silver
MTA.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Silver (AT6F2AVV1) AT6F2AVV1
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 Silver (AT6F2AVV1)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F2AVV1) Silver AT6F2AVV1
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 Pike Silver (AT6F2AVV1) ProBook 4 G1i 14 Pike Silver (AT6F2AVV1)
Denika.ua (Харків)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i (AT6F2AVV1)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i AT6F2AVV1 Silver - 14" IPS 60 Гц / Intel Core Ultra 5 / 225U / DDR5 16 ГБ / PCI-E SSD 512 ГБ / Inte
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i (AT6F2AVV1) AT6F2AVV1
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i (AT6F2AVV1) Pike Silver
Soho.com.ua (Київ)
53 959 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 Pike Silver (AT6F2AVV1) AT6F2AVV1
Openshop.ua (Київ)
53 051 грн.
← купити
HP AT6F2AVV1
Mallprix.com (Київ)
53 543 грн.
← купити
HP ProBook 4 G1i 14 Pike Silver (AT6F2AVV1) AT6F2AVV1
Luckylink.kiev.ua (Київ)
51 794 грн.
← купити
HP ProBook 4 G1i 14 Pike Silver (AT6F2AVV1)
Tehnomart.com (Київ)
52 380 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14" (AT6F2AVV1) Pike Silver AT6F2AVV1
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i (AT6F2AVV1) AT6F2AVV1
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F2AVV1) Pike Silver AT6F2AVV1
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 Pike Silver (AT6F2AVV1)
Tv-mir.com.ua (Київ)
51 921 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14" WUXGA IPS, 300n/U5 225U (4.8)/16Gb/SSD512Gb/Intel Graphics/FPS/Підсв/DOS AT6F2AVV1
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14" WUXGA IPS, 300n/U5 225U (4.8)/16Gb/SSD512Gb/Intel Graphics/FPS/Підсв/DOS (AT6F2AVV1)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP AT6F2AVV1
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
54 310 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F2AVV1) Silver AT6F2AVV1
icom.net.ua (Київ)
51 284 грн.
← купити
HP ProBook 4 G1i (AT6F2AVV1) Pike Silver ProBook4G1i(AT6F2AVV1)PikeSilver
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 14 ProBook 4 G1i WUXGA IPS/Intel U5 225U/16GB/512SSD/Intel Graphics/DOS (AT6F2AVV1)
MAUDAU (Київ)
58 546 грн.
← купити
HP ProBook 4 G1i 14' AI Pike silver (AT6F2AVV1) at6f2avv1
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14" WUXGA IPS, 300n/U5-225U (4.8)/16Gb/SSD512Gb/Intel Graphics/FPS/Підсв/DOS (AT6F2AVV1) 894888
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
52 085 грн.
← купити
Ноутбук HP 14 ProBook 4 G1i WUXGA IPS/Intel U5 225U/16GB/512SSD/Intel Graphics/DOS (AT6F2AVV1) AT6F2AVV1
Compx.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F2AVV1) Pike Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14" WUXGA IPS 300n/U5 225U (4.8)/16Gb/SSD512Gb/Intel Graphics/FPS/Підсв/DOS (AT6F2AVV1)
MAUDAU (Київ)
55 211 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14" WUXGA IPS, 300n/U5-225U (4.8)/16Gb/SSD512Gb/Intel Graphics/FPS/Підсв/DOS (AT6F2AVV1)
MAUDAU (Київ)
57 694 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i (AT6F2AVV1)
Rozetka.ua (Київ)
55 816 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i (brnAT6F2AVV1)
Rozetka.ua (Київ)
65 773 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i (AT6F2AVV1)
Rozetka.ua (Київ)
61 062 грн.
← купити
Ноутбук HP 14 ProBook 4 G1i WUXGA IPS/Intel U5 225U/16GB/512SSD/Intel Graphics/DOS (AT6F2AVV1)
Rozetka.ua (Київ)
58 839 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i (AT6F2AVV1) HP AT6F2AVV1 916516
Rozetka.ua (Київ)
61 159 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14" WUXGA IPS, Core Ultra 5 225U, 16GB, SSD 512GB, Intel Graphics Silver (AT6F2AVV1)
Rozetka.ua (Київ)
62 778 грн.
← купити
Ноутбук 14" HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F2AVV1) Silver, Intel Core Ultra 5 225U, 16GB, 512GB, DOS
Rozetka.ua (Київ)
56 875 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP AT6F2AVV1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F2AVV1). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F2AVV1) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія