шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 [PB142522]

Конфігурації і ціни 243Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB142522) за ціною від 58499 грн.
Відео 12Фото 9

Серия Dell Pro 14 Plus PB14250

Модифікації Dell Pro 14 Plus PB14250 38
Характеристики [PB142522]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS / WVA /
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
1.6 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
314x224x20 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  48000 грн.    до  67500 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
PB14265
від 59 805 грн.
PB142521
від 52 899 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21SJ007KRA
від 55 429 грн.
21SJ008APB
від 43 635 грн.
21SJ0082APB
від 64 235 грн.
21SJ0081APB
від 50 945 грн.
Acer TravelMate P4 T...
NX.BF8EP.003
від 55 055 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LDET
від 53 252 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51MCET
від 52 124 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LGET
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z6ET
від 60 884 грн.
Asus ExpertBook B3 B...
B3404CMA L-Q50218X
від 35 999 грн.
HP EliteBook 640 G11
A37VRET
від 54 378 грн.
HP ProBook 440 G11
A38DKET
від 56 633 грн.
HP EliteBook 640 G11
A37VSET
від 58 660 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
CT1H8ET
від 54 503 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F2AVV8
від 54 544 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z7ET
від 57 021 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3P8AVV2
від 52 619 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
D0VG6ET
від 55 686 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F5AVV1
від 55 709 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3Q4AVV1
від 57 203 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F2AVV1
від 51 284 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z5ET
від 52 226 грн.
Dell Latitude 14 5450
0D32RM
від 57 590 грн.
Dell Latitude 14 5450
GP82DT
Dell Latitude 14 5450
PFK266
від 53 160 грн.
Dell Latitude 14 5450
N009L545014E MEAVP
від 61 350 грн.
Dell Latitude 14 5450
PFK366
від 62 020 грн.
Dell Latitude 14 5450
N011L545014E MEAVP
від 63 500 грн.

Dell Pro 14 Plus (PB14250) review - Is "Plus" the New Premium? Cracking Dell's C
Dell Pro 14 Plus PB14250
Інструкції(Intel Core Ultra 200U Series/Intel Core 100U and 200U Series
Ссылка на страницу поддержки
від 58 499  до 60 465 грн.
Dell Pro 14 (PB142522)
iTMag.ua (Київ)
58 499 грн.
← купити
Dell Pro 14 (PB142522)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 (PB142522)
Stls.store (Київ)
60 465 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 14" (Intel Core Ultra 5/32GB/1TB (SSD)/Intel Arc) (PB142522) (Standard) PB142522
Jabko.ua (Львів)
59 699 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 (PB142522)
Цифра (Київ)
59 519 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 (PB142522) PB142522
Sota.store (Київ)
58 500 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 Platinum Silver (PB142522) (PB142522)
Техно Їжак (Київ)
59 099 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell PB142522, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB142522). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB142522) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія